• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jastrzębie-Zdrój

Jak w temacie, zna ktoś tam fajne miejsca do łapania, spędzę tam kilka tygodni to bym pospacerował i pozwiedzał Język
  Odpowiedz

Jak ktoś w to gra jeszcze w tym mieście to na jarze obok sceny można i 3 magmary na raz trafić, a obok pomnika nauczycieli 1-2 chikority.
  Odpowiedz

Ktoś chodzi tu na raidy? :>
  Odpowiedz

(06-27-2017, 12:45 )volfiblu napisał(a): Ktoś chodzi tu na raidy? :>

Cześć, przez miesiąc będę mieszkał w Jastrzębiu i szukam ludzi na raidy. Im więcej tym lepiej, zależy mi tylko na tych mocnych pokach typu tyranitar,lapras,snorlax.

Napisz mi na priv jakiś kontakt do Ciebie.

Jak ktoś jeszcze przeczyta tego posta i jest zainteresowany współpracą, to jak wyżej, wiadomość prywatna z nr tel/fejsem/mail.
  Odpowiedz

Jesteś jedyna osobą która się odezwała a na to co chcesz to z 15 potrzeba Duży uśmiech
  Odpowiedz

Witam wszystkich. Wiecie może gdzie najlepiej robić rajdy w Jastrzębiu?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=18649&...=Pidgeotto]
  Odpowiedz

(07-06-2017, 16:01 )Szczepontv napisał(a): Witam wszystkich. Wiecie może gdzie najlepiej robić rajdy w Jastrzębiu?

https://gymhuntr.com/#49.94924703989546,...4999346608 mapka, która pokazuje raidy w danym momencie. W Jastrzębiu jest mało siłowni i z reguły obejmuje wszystkie na raz jak ustawisz radar przy gymie na al. Jana Pawła II (przynajmniej ja tak robię i zawsze mi wszystkie wskazuje). Nie ma stałego miejsca żeby się ustawić i poczekać...ew możesz ogarniać 3 gymy obok siebie w parku.

(07-04-2017, 10:58 )volfiblu napisał(a): Jesteś jedyna osobą która się odezwała a na to co chcesz to z 15 potrzeba Duży uśmiech

Na laprasa czy snorlaxa można iść spokojnie w 8, jeżeli cała 8mka ma 30-31 poziom Uśmiech, a z tego co widzę po siłowniach to dużo osób ma ten 30 poziom. Nie wiem jak z Tyranitarem ale ostatnio siadł na jednym raidzie i ludzie go pyknęli.

grupa Jastrzębska : https://www.facebook.com/groups/1576596439311728/

Dostałem Twoją wiadomość. Odezwę się po weekendzie, ponieważ wyjeżdżam i nie będę miał jak iść na raidy. Uśmiech

Pozdro
  Odpowiedz

(07-06-2017, 16:01 )Szczepontv napisał(a): Witam wszystkich. Wiecie może gdzie najlepiej robić rajdy w Jastrzębiu?

Najczęściej coś dzieje się w okolicach jaru: poczta, biblioteka czy scena.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości