• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Znikajacy SIGHTINGS podczas grania

zobacze jutro jak rusze z domu czy problem jest nadal bo w tej chwili nic nie znika po zmianie tej opcji w lokalizacji. Moze to byc problem sony xperia z a moze wersji androida a moze bug po wprowadzeniu nowej wersji , narazie dzieki za pomoc moze ta zmiana w opcjach lokalizacji pomoze mam cicha nadzieje
  Odpowiedz

po aktulizacji wczoraj miałem to samo, ze 2x jeszcze error przy klikaniu w dzikiego poka choć tam był cały czas, lub np w nearby mam inne poki niz wsród tych trzech na mapie - a oni sie niby skupili na poprawie bledow. Dzis kontrolnie zrobie czyszczenie pamieci i apke od nowa zainstaluje Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Prawdopodobnie jest to błąd po tej aktualizacji, bo mam to samo i slyszalem, ze inni tez tak mają, nie sądzę zeby to był błąd związany z ustawieniami telefonu, ja posiadam xiaomi mi5, wersja android 6.0.1 i mam ten sam problem, reinstalowalem pokemony, ale aktualizacja juz była w sklepie play, wiec nie przynioslo to zadnego pozytywnego rezultatu (wczesniej sciagnalem aplikacje z apk mirror).
  Odpowiedz

Kolego/koleżanko nie martw sie,to jest bląd aktualizacji,niantic znowu dał dupy i coś spaprał... miejmy nadzieje ze wyjdzie patch który to naprawi!
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

No cóż. Nie mogę tego potwierdzić. Jedyne co zauważyłem po aktualizacji to fakt, że GPS szaleje, postać non stop łazi po okolicy. Nearby nie znika. Widocznie u mnie się to inaczej objawia. Samsung Galaxy Xcover 3
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Na mojej J7 postać też ma owsiki i się wierci jak stoję w miejscu, 20m w prawo, 15m w lewo, 5m do przodu i sobie skacze...
  Odpowiedz

Mam trochę z innej beczki ale nie chce zakładać nowego tematu. Czy ktoś z Was otrzymał na 7 dzień kręcenia pokestopem gwarantowany przedmiot up-grade? bo kupowałem kiedyś 2 razy up-grade na przestrzeń dla pokemonów a teraz dostałem 3 a przestrzeń się nie zwiększyła... czy może ten item jest wykorzystywany do przemiany jakiegoś poka? z góry dzięki za odpowiedź
  Odpowiedz

itemy są losowe więc dostajesz różnie, i tak itemy są gwarantowane ale jest kilka do losowania, sam up-grade mało przydatny bo jest do 1 pokemona: porygona.

co do GPS to u mnie pomogło wyłączenie i włączenie tel. wcześniej postać zatrzymywała się co 300m lub co jakąś czynność np: zajrzenie do gymu. Teraz wszystko ok działa.
  Odpowiedz

(03-30-2017, 12:38 )bart napisał(a): itemy są losowe więc dostajesz różnie, i tak itemy są gwarantowane ale jest kilka do losowania, sam  up-grade mało przydatny bo jest do 1 pokemona: porygona.

co do GPS to u mnie pomogło wyłączenie i włączenie tel. wcześniej postać zatrzymywała się co 300m lub co jakąś czynność np: zajrzenie do gymu. Teraz wszystko ok działa.

ok dzięki za odpowiedź. Jeżeli nadaje się ten przedmiot do ewolucji jakiegoś poka to spoko, dzięki jeszcze raz.
  Odpowiedz