• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Znikajacy SIGHTINGS podczas grania

Model Urządzenia: Sony Xperia Z1 compaqt
Wersja Android: 5.1.1
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.59.1

Opisu Problemu:
Witam
Podczas chodzenia i łapania poksow znika mi caly NEARBY czyli mapka a wraz z nia wszystkie pokemony obok mnie.
Po chwili czekania w tym miejscy NEARBY pojawia sie i za chwile pojawiaja sie tez pokemony obok mnie.
Gdy klikne w poksa moge go normalnie zlapac, czasem nie zdarze kliknac i NEARBY znow znika wraz ze wszystkimi poksami wokol trwa to roznie 5, 10, 15 sek moze dluzej i dzieje sie tak cyklicznie co chwile.
NEARBY wyglada tak jak bym poruszal sie samochodem za szybko czyli nie ma nic i za chwile znow sie pojawia...
Nie uzywam zadnych fake gps ani innych wspomagaczy, zadnych dodatkowych mapek trakow itp.
Problem pojawil sie wraz z nowa aktualizacja.
Pomocy to jest bardzo uciazliwe
  Odpowiedz

Cześć!
Twój problem faktycznie brzmi jakbyś przekraczał dopuszczalną maksymalną prędkość poruszania się podczas grania. Czy Twoja postać samoczynnie nie biega z punktu A do B? Czy nie zmieniłeś niczego w ustawieniach dot. GPSa?
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

postac nie dryfuje , moze jakas aktualizacja softu ? co masz na mysli pytajac o zmiane ustawien gps ? Stoje w miejscu i co chwile znika i pojawi sie NEARBY i pokemony znikaja i pojawiaja sie.
PS. w opcjach programistycznych : pozorowanie lokalizacji mam wyłączone

Problem pojawił sie po nowej aktualizacji w pokemon go
  Odpowiedz

Chodzi mi głównie o pozorowanie lokalizacji w opcjach programisty i tryb dokładności w ustawieniach telefonu.
  Odpowiedz

pozorowanie jest wylaczone

tryb lokalizacji sa 3 do wyboru :
- wysoka dokladnosc : na podstawie GPS WIFI i komorkowych
- oszczedzanie bateri : na podstawie WIFI i komorkowych
- tylko urzadzenie : okreslaj lok. poprzez GPS
 mam zaznaczona 1 opcje
  Odpowiedz

Czy podczas grania masz włączone wifi?
  Odpowiedz

nie nie mam bo gram glownie w 99% przypadkow poza siecia wifi i zawsze ja wylączam zeby oszczedzac baterie
  Odpowiedz

(03-27-2017, 21:30 )RabenZ1 napisał(a): nie nie mam bo gram glownie w 99% przypadkow poza siecia wifi i zawsze ja wylączam zeby oszczedzac baterie
Dobrze kombinujesz. Wykluczamy dalsze rzeczy.

Czy podczas gry minimalizujesz Pokemon Go i zerkasz do niej z powrotem?
Czy Pokemony z nearby znikają jedynie podczas ruchu, czy również podczas stania w miejscu?
  Odpowiedz

minimalizuje pokemony i czasem tak sie dzialo po wlaczeniu gry znowu ale zawsze dzialalo pozniej bez problemu, nie jestem pewny na 100% czy podczas stania w miejscu tez to sie dzieje, wydaje mi sie ze tak ale teraz kombinuje i wlaczylem opcje te 3 w lokalizacji ktora brzmi : okresl lokalizacje przez GPS i NEARBY nie znika poki co. Nie wiem czy to dlatego ze stoje w miejscu czy dlatego ze zmienilem te opcje.
Teoretycznie ta 1 opcja okresl lokalizaje przez GPS oraz sieci WIFI i komorkowych powinna dzialac lepiej niz opcja 3 ktora okresla tylko przez GPS ale moze jest odwrotnie
  Odpowiedz

Problem może występować na większą skalę - ja też mam obecnie kłopot.
Możliwe jest też, że po aktualizacji chcący bądź niechcący zrobili revert fixu problemu na który się skarżono 8 miesięcy temu (klik).

EDIT: Ok, właśnie zauważyłem, że gra nie wymusiła update. Być może to była przyczyna moich problemów.
  Odpowiedz