• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy event! Świeto Wody!

W dwa dni w parku śląskim po jakieś 4godziny nazbierałem ponad 800magicarp candy Duży uśmiech
Dorwałem tez jednego karpia 100%IV ale tylko 69CP :/

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4218&n...ve=Snorlax]

Nosz kur... czy komuś udało się złapać Totodile? Pojawiają się w mniejszych miejscowościach? Mantine złapałem parę razy, dwukrotnie Qwilfish, nawet Octillery z bardzo dobrym IV i CP - ale tego gówniaka za nic nie potrafię znaleźć :/ Mam wrażenie że prędzej złapię shiny Magikarpia...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10438&...ive=Rhydon]

totodaila też nie widziałem. Mantine rybki osmiornice mi też się pojawiają i od czasu do czasu sqyrtle

Ale najwięcej to goldynów

Na razie jeden Totodile, oczywiście nie przy normalnym spawnie wodnych (zabawne, jak nic rzadszego poza Octillery nie widziałem tam od czasu rozpoczęcia wydarzenia), a u mnie na osiedlu (najlepszy spawn w promieniu 5 kilometrów). Niestety, IV mocno średnie. xd
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Jedynie karpi więcej jest dozbierałem do 3 gayardosa teraz znaleźć dobry okaz na ewolucję

Mało krokodyli. Jednego miałem pod domem, a drugie trafiłem w Gdańsku. I od tego momentu ni widu ni słychu.

BTW polecam Gdańsk, centrum, ulice Targową. Ładnie stworków tam jest Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Jak będę miał chwilę to podskoczę tam dzisiaj późnym popołudniem Uśmiech

Ja dziś złapałem pierwszego totodila

Mam pytanko. Mam trzy karpie. Chce jednego ewoluowac. Na co mam patrzec? Bo z tego co widze to tylko roznia sie HP i CP. i powiedzcie mi gdziie wy widzicie.to IV?? Bo tylko czytam ze ten ma 80% a tamten 100% a ja nie wiem gdzie to sie sprawdza. I jaki bede. Mial CP jak ewoluuje karpia z 140 cp?

Kiedy kończy się event ? Dzisiaj o północy czy jutro ?
Złapałem shiny i jeszcze trochę cuksów brakuje do ewolucji Duży uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości