• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pontiony , revive

Witam, jestem nowy na forum nie znalazlem dzialu pmocy , wiec pisze tu. A wiec mam taki problem od kilku dni z poke stopow wogole nie wypadaja mi pontiony albo revive , normalnie mialem tak ze poszedlem na gymy , pozniej p miescie przeszedlem uleczylem i cos zostalo zawsze ich , teraz nir mam ich wogole a pokebole musze wyrzucac czy byla jakas zmiana cos ?

Już jakiś czas temu pisałem o tym, revive bardzo rzadko wypadają u mnie średnio na 15-20 ultraboli mam 1 reviev (40 kręceń).
Pytanie który masz LVL i ogólnie ile itemków Ci wypada ? Jak wygląda sprawa z pierwszym kręceniem pokestopa danego dnia i z 7 ? Teraz itemy do przywracania poków do żywych jeszcze rzadziej lecą przez nowe malinki :/
Jeśli masz w okolicy dużo pokestopów to wywal do 0 czerwone kulki (zauważyłem zależność że im więcej itemów danego typu tym częściej lecą z pokestopów)

Mam 31 level jeszcze sie tak nie przygladalem, tylko zauwazylem od kilku dni właśnie ten problem, wywalam kulki pokebole a great i ultra chce zjechac do zera lapiac poki .

No nie wiem, u mnie właśnie revivami sypie, mam ich ok 90 i 30 max revive. A walczę praktycznie codziennie, więc i sporo zużywam, ale boję się wyrzucać, bo kiedyś też był taki okres, że prawie wcale nie leciały. Ogólnie to wygląda tak jakby gra robiła na złość, jak potrzebujesz kulek, to lecą miksturki, jak nie masz miksturek to lecą kulki.

(03-15-2017, 12:39 )kropianka napisał(a):  jak potrzebujesz kulek, to lecą miksturki, jak nie masz miksturek to lecą kulki.
Najwidoczniej Nianti leci sobie w kulki ;-). 

A tak na poważnie, przejrzałem mój journal i czasami sypnie jakimiś itemami mniej, lub więcej. Może dlatego że codziennie łapię pokemony, oraz zbijam 2-5 gymów i mam rotacje w itemach. Może to mieć wpływ na wypadanie przedmiotów z pokestopa, ale powątpiewam w taki schemat.

Ja tez codziennie zbijam gymy lapie poki, i mam wykupione miejsce na itemy bo mam juz 500, ale nie wiem czy po aktualizacji 57.4 cos zapsuli bo zawsze utrzymywalem tak zeby miec z 200 l pokebali i 200 leczenia czyli pntiony i revive i 100 na bery i inne pierdy a teraz mi powoli spada do sera itemy do leczenia bo mi wogole nie wtpadaja tak wyglada to u mnie :/

Jesli jesli mialbym porownac losowosc, to wydaje mi se ze wczesniej 50% pokeballi 35% potki i rewiwki i 15% malinki. A teraz stosunek ma 50/25/25, w analogicznej kolejnosci jak wczesniej Uśmiech Taka moja opinia
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Mi sie wydaje ze poprostu cos w aktualizacji zepsuli ze wystepuje taki losowyvproblem u niektorych bo je od niedawna zauwaztlem problem

Ja równiez nie widz takiego problemu. Revivy i potki regularnie suwam bo nie miszczą mi się piłki.

Ja codIennie wyrzucam okolo 40-60 samych pokeboli bo tylko to mi praktycznie wypada zaraz wogole przrstane chodzic..po zloto i boty wogole przejma ta gre :/

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości