• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Xiaomi Redmi 4 Pro (3/32)

Ja mam XIAOMI REDMI 3 PRO 3/32GB  .Gdy na telefonie był  system z rootem to pokemon go przestał mi działać .Po zmianie softu śmiga mi wszystko pięknie.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=grecze&LV=32&SD=04.08.2016&...aVapSnoLap]

Odpowiedz

(03-10-2017, 19:42 )grecze napisał(a): Ja mam XIAOMI REDMI 3 PRO 3/32GB  .Gdy na telefonie był  system z rootem to pokemon go przestał mi działać .Po zmianie softu śmiga mi wszystko pięknie.

Telefon jest nowy Dopiero przyszedł z Chin Będę zmieniał na system MIUI Polska ale na razie wysłałem prośbę do Chin o zgodę na zmianę systemu.Może to potrwać do 7 dni Jak wszystko się uda i pokemony ruszą to napiszę co i jak
  Odpowiedz

Właśnie to chciałem zaproponować.

Wgraj czysty soft z miuipolska.pl, te softy nie mają roota.
  Odpowiedz

Po kilku operacjach telefon działa z Pokemon Go Uśmiech

Opiszę co trzeba zrobić jeśli mamy problem z uruchomieniem (jeśli telefon jest z Chin to dla bezpieczeństwa ( szpiegowanie) warto wgrać oficjalny soft MIUI Polska lub global )

1 Założyć konto na oficjalnej stronie MIUI
2 Poprosić o odblokowanie możliwości wgrania nowego oprogramowania (czekamy od 3 do 7 dni)
3 Zalogować się do forum MIUI polska i tam jest opisane co robić dalej ( https://miuipolska.pl/forum/ )
4 Ja pominełem punkt 3 i wysłałem telefon do Wrocławia do oficjalnego serwisu ( promocyjne wgranie softu 50 zł plus wysyłka)
5 Wysłałem telefon w środę wrócił w poniedziałek i pokemony działają
  Odpowiedz