• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistic Zabrze
#1

Wymiana informacji a propos Gymów, spawnów.

Pierwsze informacje: na Zaborzu wszystkie Gymy przejeli Valor. Średnia Cp 2200, wszystkie po 10lvl.
W Centrum głównie nasi. Jeden problematyczny Gym znajduje się w Parku Harcerza przy ul.Pawliczka i ul.Wolności. Byłem tam dziś, bo zdobyli go Żółci, po przjęciu Gymu natychmiast ponownie został przejęty przez żółtych mimo iż nikogo nie było w okół. Gdy zacząłem przejmować Gym pojawił się ochroniarz, który pilnuje domu Harcerza, więc prawdopodobnie typ tam siedzi, zbiera revive z pokestopu i pilnuje Gymu. Zawsze w Gymie umieszcza Jolteona dziś miał Cp 1400. Pojawił się tam też Gengar CP 3000 więc by zabezpieczyć Gym. Pokemonami z Wysokim Cp. Warto równierz powalczyć o pobliski Gym, który znajduje się po drugiej stronie ul.Wolności, obok stacji paliw samoobsługowej i myjni bezdotykowej.

Kolejny problematyczny rejon gym przy ul.Gorthego. Rakieta przy sklepie z bronią. Nieustanna walka Valor-Mistic. Gym na Ul.Staromiejskiej - valor 10 lvl.
Są też Dwa Ciekawe Gymy na Waryniolu, jeden w Samochodówce, drugi tuż obok przy Kościele. Pierwszy dobrze zabezpieczony przez naszych jednak drugi przejeli Valor.

Co do Spown'ów. W Parku przy ul.Czołgistów wielokrotnie widziany Skarmory, na Stadionie GZ Kabuto, Przy kościele św.Anny sporo Jynx (dzis jedna złapana na 1200 Cp), jest tam równierz sporo gastly, w parku poległych bohaterów (tzw. Dubiela) wieczorem 10 charmanderów w 30min.
  Odpowiedz
#2

Podróż na Zaborze po pokemony tjakie jak: Magmar, Evee, Skarmory, Sudowoodo, Pikatchu, Clefairy, Jiglipuf, Venonat, odidsh, Ledyba, Sentret. W ścisłym pobliżu więzienia znajdują się 3 pokestopy gdzie można spotkać wszystkie z wyżej wymienionych pokrmonów, jednak przy odpowiednio obranej trasie podczas 3-5km spaceru można ich zaliczyć dużo więcej. (Można zacząć od boiska MKS Zaborze nr.0 ) Zaczynając przy pokestopie na skrzyżowaniu ul.Korczoka i ul.Kawika krzyż, a kilka kroków na północ, mural. Trzeci przy supermarkecie Polo, a niewiele dalej na południowy-wschód przy siłowni dla kobiet , mural na garażu. Pokestop nr 5 na skrzyżowaniu ul.Kalinowej i Ul.Korczoka, przy budynku poczty. Następnie zmierzamy na północ i znajdujemy pokestop przy przedszkolu przy ul.Kalinowej, a stamtąd prosta droga na północ. Idąc wzdłóż głównego muru więzienia spotykamy Gym oraz pokestopy nr. 7,8 i 9. A niewiele dalej na wschodzie nr.10. Mural na garażu. Później na południe krzyż przy ulicy wolności, obok solarium. Stamtąd na Zachód Pokestop i Gym na terenie kościoła św. Jadwigi. Stamtąd można znowu zachaczyć o poke stop przy budynku Poczty Polskiej. Stamtąd na południe i jesteś na pętli tramwajowej .
Pokestopy i pokemony:
0- rzadko Magmar
1-2 -evee
3-5 -pikatchu, odish
6 - evee, odish, venonat
7-10 - venonat, gastly rzadziej
skarmory, Sudowoodo,
11- evee
12- Clefairy, jiglypuff
Oczywiście nie gwarantuje że nie spotkacie samych ratta i pigeyów, chociaż nigdy mi się nie zdażyło by nie spotkać chociaż dwuch z wyżej wymienianoych pokemonów w wymienionych miejscach.

Co jeśli potrzebujesz większej ilości pokeboli? Proponuje spacer z Placu Wolności, do kościoła św. Anny Tunelem przy PKP, a powrót ul. 3-go Maja. Gwarantuje że jesteś w stanie zachaczyć o 20-30 pokestopów!
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabrze - Vaolr (czerwoni) Kowiser 0 1,337 07-24-2016, 23:51
Ostatni post: KowiserUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości