• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy w Polsce da sie złapac Unown?(pokemon literka)

Witam,widze mase filmów jak ludzie łapią te pokemony literki... i ja tez bym chciał takiego pokemona posiadac ;P wiec mam pytanie,czy te Pokemony respią sie na terenie Polski?
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Respi sie, raz był w Katowicach 100% pewne Uśmiech

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4218&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

Na pewno się da tylko pytanie jaki ma % szans na pojawianie.
  Odpowiedz
Zdjęcie 
[Obrazek: TWwJx0S.jpg]Można złapać, 100% potwierdzone dzisiaj upolowałem Duży uśmiech

Odpowiedz

A jak to z nimi jest, jest cały alfabet czy tylko pojedyncze literki ?
Z tego co widziałem to jest sporo rodzai tego pokemona Uśmiech
  Odpowiedz

(03-06-2017, 19:09 )Zefirek442 napisał(a): [Obrazek: TWwJx0S.jpg]Można złapać, 100% potwierdzone dzisiaj upolowałem Duży uśmiech

Podrzucisz jeszcze dol screena z lokalizacja?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6678&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

Co do lokalizacji to może tu się spytam u mnie wszystkie pokemony pisze że złapane na wsi w której ja wogóle nigdy nie byłem jak to możliwe? Łapie w mieście a pokazuje wieś oddaloną o jakieś 5km
  Odpowiedz

Zaciąga dane z sieci komórkowej. Ja mieszkam w Rudzie Śląskiej, a wszystkie Pokemony są przypisywane do Bytom. Bo tam łapie sygnał komórka. Taka teoria Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Wyczuwam nutke niedowierzania więc ją rozwieje.
Łapany na pograniczy Katowic i Sosnowca ale wiadomo ta lokalizacja z gry nie działa najlepiej :/

https://youtu.be/VaFpcrbz1x8

Odpowiedz

(03-07-2017, 16:35 )WieRtaR napisał(a): Zaciąga dane z sieci komórkowej. Ja mieszkam w Rudzie Śląskiej, a wszystkie Pokemony są przypisywane do Bytom. Bo tam łapie sygnał komórka. Taka teoria Uśmiech
Logiczne by to było bo tam chyba jest nadajnik
  Odpowiedz