• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Iphone(9.2.1), wyłącza się Pokemon GO

Model Urządzenia: Iphone 6 wersja: 9.2.1
Wersja Android:
Źródło Aplikacji: AppStore
Wersja aplikacji Pokemon GO: Najnowsza, dzisiaj zainstalowana

Opisu Problemu: Kilka miesięcy temu odinstalowałam Pokemon GO, wtedy kiedy weszła 2 generacja.. coś takiego (gdy weszło szukanie pokemonów przy PokeStopach) Mimo wszystko działały mi, a teraz zainstalowałam je znowu i okazuje się, że gdy pokazuje się na moment ten biały ekran z logiem Niantic od razu się wyłącza, nawet nie trwa to SEKUNDY. Nie wiem dlaczego, da się coś poradzić? Odinstalowywanie i ponowna instalacja nic nie zmienia. 
  Odpowiedz

Nie chce cie zmartwic ale wydaje mi sie ze twoj model telefonu po prostu zrobił sie za stary,twórcy dodają wiecej rzeczy do gry co obciąza pamiec ram a tobie ona sie nie zwieksza,możliwe ze musisz kupic nowszy telefon..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

(03-01-2017, 19:18 )DjVaporeon napisał(a): Nie chce cie zmartwic ale wydaje mi sie ze twoj model telefonu po prostu zrobił sie za stary,twórcy dodają wiecej rzeczy do gry co obciąza pamiec ram a tobie ona sie nie zwieksza,możliwe ze musisz kupic nowszy telefon..

Jeżeli tak jest, to szkoda... A specjalnie komórki kupować nie będę, bo ten się dobrze sprawdza. :Duży uśmiech Mimo wszystko szkoda, trochę też się dziwię, że już by nie działało. Dziękuję za odpowiedź
  Odpowiedz

Nie ma szans zeby produkt jablka ktory jest w miare swierzy nie pociagnal Pokemonow !! Oczko

Gdyby to byla wina ramu poprostu by scinalo.

Niestety nie znam sie na Applach zbyt dobrze, wiec nie potrafie pomoc.

Pospradzaj czy masz aktualna wersje, czy telefon nie przechowuje jakis starych danych, wyczysc pamiec podreczna aplikacji i ewentualnie przywroc do ustawien fabrycznych.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(03-01-2017, 20:52 )WieRtaR napisał(a): Nie ma szans zeby produkt jablka ktory jest w miare swierzy nie pociagnal Pokemonow !! Oczko

Gdyby to byla wina ramu poprostu by scinalo.

Niestety nie znam sie na Applach zbyt dobrze, wiec nie potrafie pomoc.

Pospradzaj czy masz aktualna wersje, czy telefon nie przechowuje jakis starych danych, wyczysc pamiec podreczna aplikacji i ewentualnie przywroc do ustawien fabrycznych.
Jak tak teraz patrzę, to mam uaktualnienie do 10 IOS... To może być wina tego, chyba.. Sprawdzę to. Dziękuję
  Odpowiedz

Mam nadzieje ze uda ci sie uruchomic aplikacje vayolette bo jestes spoko i szkoda by było jakbys musiała zmieniac telefon Język powiedz jak ci poszło z tymi ustawieniami Duży uśmiech
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Ja na iphone 5s normalnie grałem w pokemon go tylko ze miałem IOS 10 Uśmiech i było bez problemów i przy 9.3.5 też szło grać inaczej by było jak byś miał 4s z ios 9+

Wysłane z mojego VS986 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

To nie jest wina sprzętu. Ja gram na iPhonie 5s i iOs 9 i dziala bez zarzutu.

Odpowiedz