• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Wszystkie Pokemony UCIEKŁY :(

(02-26-2017, 20:48 )mikachu napisał(a): E mail do zglaszania problemów z kontem to:

support@pokemon.com

Ryzyko z kupnem konta na Allegro jest takie, ze byc moze sprzedawca oszukiwał w grze (używał bota lub fake gps zeby szybko nabić wysoki level) i takie konto moze byc po jakimś czasie zbanowane, a to znów rozczarowanie dla dziecka

nie ma takiego ryzyka bo te konta robią boty symulujace normalnego gracza, kupujesz i jak grasz normalnie bez zadnych fake gps itp to nic ci się nie stanie. Kolega kiedyś kupił z ciekawości takie konto za 5 zł i ma je do dzisiaj chociaż z niego bardzo rzadko korzysta, nic się nie dzieje.

Zobaczcie sobie jakie jest zainteresowanie na allegro kontami z Tyranitarami ponad 3000 CP, setki ludzi to kupuja. A potem się dziwicie skąd tyranitar 3500CP w gymie, to ja wam mówie skąd Uśmiech

Odpowiedz

(02-26-2017, 21:30 )michalm8708 napisał(a):
(02-26-2017, 20:48 )mikachu napisał(a): E mail do zglaszania problemów z kontem to:

support@pokemon.com

Ryzyko z kupnem konta na Allegro jest takie, ze byc moze sprzedawca oszukiwał w grze (używał bota lub fake gps zeby szybko nabić wysoki level) i takie konto moze byc po jakimś czasie zbanowane, a to znów rozczarowanie dla dziecka

nie ma takiego ryzyka bo te konta robią boty symulujace normalnego gracza, kupujesz i jak grasz normalnie bez zadnych fake gps itp to nic ci się nie stanie. Kolega kiedyś kupił z ciekawości takie konto za 5 zł i ma je do dzisiaj chociaż z niego bardzo rzadko korzysta, nic się nie dzieje.

Zobaczcie sobie jakie jest zainteresowanie na allegro kontami z Tyranitarami ponad 3000 CP, setki ludzi to kupuja. A potem się dziwicie skąd tyranitar 3500CP w gymie, to ja wam mówie skąd Uśmiech

Masz racje, tez wlasnie popatrzylam na all i sa rozne konta do kupienia. Takie za 5 zl full automat, gdzie sprzedawca zaznacza, ze nie bierze odpowiedzialnosci za bany, i takie za 30-40 zl, gdzie sprzedawca niemalze gwarantuje, ze wszystko bedzie dzialac. I ma prawie 100% pozytywnych komentarzy, wiec chyba faktycznie nie ma ryzyka
  Odpowiedz

(02-26-2017, 21:39 )mikachu napisał(a):
(02-26-2017, 21:30 )michalm8708 napisał(a):

support@pokemon.com

Masz racje, tez wlasnie popatrzylam na all i sa rozne konta do kupienia. Takie za 5 zl full automat, gdzie sprzedawca zaznacza, ze nie bierze odpowiedzialnosci za bany, i takie za 30-40 zl, gdzie sprzedawca niemalze gwarantuje, ze wszystko bedzie dzialac. I ma prawie 100% pozytywnych komentarzy, wiec chyba faktycznie nie ma ryzyka

najciekawsze to jest zainteresowanie tymi kontami, setki ludzi to kupują a później wstawiają te poki w gymy. Ucziciwe to na pewno nie jest ale nic na to nie poradzimy to jest indywidualna sprawa każdego gracza.

Odpowiedz

Napisałam gdzie mogłam i czekam, choć cudów się nie spodziewam.
Kilka dni minie i humorek dziecko się może poprawi, bo dzis to koszmar!

Dziękuje za wszystkie pomocne informacje!
  Odpowiedz

Mam jeszcze nietypowe pytania, 1. nick w grze różnił się od tego do logowania ? 2. logowanie było przez google czy strone pokemon ? i jaka była szansa że ktoś znał hasło a raczej że było logowanie na różne urządzenia osób trzecich ?
  Odpowiedz

(02-26-2017, 17:54 )SamaJa napisał(a): Witam!
Dziecko ma 23 poziom gry i dziś wykasowano z konta wszystkie Pokemony ( zostały 3 zwykłe), owoce i piłki....
 Nie wiem czy jest możliwość aby przywrócić wczorajsze dane konta?
Czy można zmienić hasło?

Z gory dziękuje za odpowiedz!

Bardzo współczuje,kup mu na alegro konto z 30 poziomem za 30 zł będzie mniej płaczu,a z czasem do tego konta sie przyzwyczai,to jest naprawde wielka tragedia... Miesiące,dni,lata czasami mogą pujsc sie chrzanic przez jakiegoś głupka za przeproszeniem..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Samaja pomyslałem troche o tym i na coś wpadłem,mówisz ze jeden pokemon nazywał sie "twój stary" ? myśle ze tak by nazwał pokemona ktos kto nie lubi twojej córki,myśle ze twoja córka dała komus hasła do konta,zapewne koledze,dziewczyny nie używają takich zwrotów jak "Twój stary" głównie chłopacy,moim zdaniem warto sie dowiedziec kto to zrobił,a jesli bedziecie miec winego odac taką osobe na Policje(konto jest darmowe,ale włozony czas w gre juz jest coś wart) wchodząc w avatar pisze kiedy konto zostało utworzone,i teraz na podstawie ile czasu te konto ma odałbym te osobe o odszkowanie w kwocie 500-1000 zł nauczyła by sie zanim coś takiego jeszcze raz zrobi,tylko musicie sie dowiedziec kto to był,jedno jest pewne,to napewno zrobił ktoś złośliwie ktoś kto ma na pieńku z twoim dzieckiem i jak mojemu dziecku coś by takiego sie stało,oj... taka osoba miała by przechlapane,mam nadzieje ze chociaż w małym stopniu mogłem wskazac winego
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Dobra, teoria super. Polskie realia nie ukarza kogos w darmowej grze, bez wzgledu na to ile czasu poswiecil. To jest w ciagu dalszym niska szkodliwosc czynu. Wydaje mi sie ze tak sie tego nie da rozwiazac @DjVaporeon.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Jedyne co możliwe że podczas logowania do gry ktoś zobaczył co wpisuje.... Trochę nerwy puściły ale pierwsze dni atmosfera w domu była ciężka!
Też wydaje mi się że to jakiś "fajny" kolega to zrobił, właśnie przez takie nazwanie pokemona.

Dostała już nauczkę i mam nadzieję teraz będzie bezpieczniejsza.... Może dzięki temu w przyszłości nic takiego się nie stanie w poważniejszej sprawie.
Ludzie od gry odpisali że mam zmienić hasło i tyle...

Bardzo dziękuje za wszystkie posty....
  Odpowiedz