• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Randomowe nesty?

Czy istnieje coś takiego jak nest/resp, gdzie pojawiają się zupełnie różne poksy? 
Przykładowo mam obok siebie takiego, gdzie tylko wczoraj i dzisiaj pojawiły się już: Hoothoot, Electabuz, Pidgey, Ratata, Sentret, Natu, Spearow, Skarmory, Spinarak i Murkrow.
Nasuwa mi się pytanie czy czasem nie ma jakieś opcji żeby się jakiś Snorlax trafił? Duży uśmiech
  Odpowiedz

Zwykle do miejsca, w którym pojawiają się Pokemony przypisane jest kilka różnych gatunków. Opierając się na obserwacjach tego, co pojawia się u mnie za oknem, wydaje mi się, że jest to zamknięta lista. Czyli np. w punkcie X pojawiać się będą na zmianę określone Pokemony (np. 5 różnych gatunków), a nie wszystkie, które w ogóle można złapać. Ale... Miejsca, w których pojawiają się najbardziej poszukiwane Pokemony (np. Snorlaxy), nie są ustawione na stałe. Ich pojawienie się jest losowe i dlatego zawsze jest cień szansy, że coś cennego, czego szukasz pojawi się w Twojej okolicy. Tak było u mnie. Po kilku miesiącach, w punkcie, gdzie zwykle nie można było złapać nic interesującego, pojawił się Vaporeon.

Pamiętaj też, że Niantic zwykle co 2 tygodnie zmienia ustawienia tego, co się pojawia w danym miejscu. Są też miejsca, w których dany gatunek Pokemona pojawia się na skalę masową. Dla przykładu w Krakowie, przez ostatnie dwa tygodnie w Parku Jordana można było masowo łapać Pikachu, a na Skłach Twardowskiego od strony zalewu Bulbasaury, a od strony parku Rhyhorny. Jeżeli Niantic nic nie zmieni, najbliższa zmiana powinna mieć miejsce jutro.
  Odpowiedz

(02-22-2017, 09:51 )Outlawek napisał(a): Zwykle do miejsca, w którym pojawiają się Pokemony przypisane jest kilka różnych gatunków. Opierając się na obserwacjach tego, co pojawia się u mnie za oknem, wydaje mi się, że jest to zamknięta lista. Czyli np. w punkcie X pojawiać się będą na zmianę określone Pokemony (np. 5 różnych gatunków), a nie wszystkie, które w ogóle można złapać. Ale... Miejsca, w których pojawiają się najbardziej poszukiwane Pokemony (np. Snorlaxy), nie są ustawione na stałe. Ich pojawienie się jest losowe i dlatego zawsze jest cień szansy, że coś cennego, czego szukasz pojawi się w Twojej okolicy. Tak było u mnie. Po kilku miesiącach, w punkcie, gdzie zwykle nie można było złapać nic interesującego, pojawił się Vaporeon.

Pamiętaj też, że Niantic zwykle co 2 tygodnie zmienia ustawienia tego, co się pojawia w danym miejscu. Są też miejsca, w których dany gatunek Pokemona pojawia się na skalę masową. Dla przykładu w Krakowie, przez ostatnie dwa tygodnie w Parku Jordana można było masowo łapać Pikachu, a na Skłach Twardowskiego od strony zalewu Bulbasaury, a od strony parku Rhyhorny. Jeżeli Niantic nic nie zmieni, najbliższa zmiana powinna mieć miejsce jutro.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź! Uśmiech
Leci plus! Mam nadzieję, że po rotacji dorwę coś ciekawego :>
  Odpowiedz

Chcialbym jeszcze zaznaczyc, to ze Na dzien dzisiejszy masz obok siebie spawn point, wcale nie oznacza ze bedziesz go mial przy najblizszym przetasowaniu. Niantic po za zmiana Pokemonow, przesuwa tez miejsce pojawienia sie Pokemonow. I tak w okresie jak gram bywalo ze pod domem byl jeden spownt point, teraz mam 4, a w najlepszym okresie z domu lapalem 6 punktow pojawiania sie Pokemonow Oczko Wiec to rowniez utrudnia gre.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(02-22-2017, 11:52 )WieRtaR napisał(a): Chcialbym jeszcze zaznaczyc, to ze Na dzien dzisiejszy masz obok siebie spawn point, wcale nie oznacza ze bedziesz go mial przy najblizszym przetasowaniu. Niantic po za zmiana Pokemonow, przesuwa tez miejsce pojawienia sie Pokemonow. I tak w okresie jak gram bywalo ze pod domem byl jeden spownt point, teraz mam 4, a w najlepszym okresie z domu lapalem 6 punktow pojawiania sie Pokemonow Oczko Wiec to rowniez utrudnia gre.

Toś mnie zmartwił teraz Smutny
Raczej moja okolica do jakichś super uczęszczanych nie należy, więc pewnie jak już to czeka mnie ubytek bardziej niż przybytek...
  Odpowiedz

Się nie przejmuj zupełnie, w Bytomiu dobrze się łapie Uśmiech Byliśmy pare raz żonką i dobrze się spaceruje. A jak już chcesz dobrze się pobawić, to ubierz się ciepło i do parku Chorzowskiego na lury, tam zawsze idzie się dobrze obkuć Duży uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Czyli ślimak jeszcze nie umarł? Jak pogoda uraczy słońcem to się wybiorę i złapie w końcu jakiegoś grubaska Duży uśmiech
[Obrazek: f9dyd0.png]
  Odpowiedz