• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Gratulacje, ja mam 2x sun stone (czekam na lepszego oddisha + ciężko o cukierki sunkerna u mnie) + mam upgrade, ale brak cukierków dla porygona ^^
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Elleg0n&LV=19&SD=&T=B&AT=&C...4135099047]

Gra ma 6miesięcy , od 2miesięcy wiadomo o 2gen i jeszcze ktoś nie ma cukierków? :-P

Ja gram od 6 lutego i tez mam tyle cukierkow co naplakal. Nie boli mnie to zbytnio bo, dopiero dzisiaj wpadl pierwszy kamien i to do porygona.

(03-03-2017, 17:56 )bart napisał(a): Gra ma 6miesięcy , od 2miesięcy wiadomo o 2gen i jeszcze ktoś nie ma cukierków? :-P

Sprobuj przekonac 7 latke, ze ma oszczedzac cukierki jeszcze nie bardzo wiadomo na co, i kiedy to nadejdzie Język mam wrazenie, ze tutaj sie zapomina, ze graja nie tylko 30 letni bezdzietni single planujacy od 1 lvl swoja rozgrywke, ale tez masa dzieci, lub ludzie nie czytajacy newsow na necie o tym, co Niantic planuje.

No i nie masz tez wplywu na to, jakie pokemony zlapiesz (jesli nie korzystasz z map). Np Porygony ciagle chodza sobie u nas po domu, mamy jakies 120 cuksow i 3 fajne okazy (ale kamienia brak) za to pierwszego od 5 mies grania Dratini zlapalismy dopiero na feriah w Pradze.

KermitZaba, znajdź mi takiego z takim IV. Po drogie żaden pokemon co potrzebuje kamienia nie jest jakiś super mocny. Ja dostałem wczoraj dragon coś z zwykłego kręcenia.

Ja niestety mam pecha co do ewolucji z tymi kamieniami. Zrobiłem Bellosoma i Politoeda, ale co z tego jak mają tragiczne movesety i nie opłaca się dalej w nie ładować? Został mi jeszcze Metal Coat, ale brak cukrów zarówno dla Onixa, jak i Scythera, chociaż mam Scythera 1800 cp z IV powyżej 80%.

A co do kamieni - wszystko zależy od szczęścia. Mi wypadły 3 ( z czego jeden wypadł mi przy 7 dniu), mojej koleżance wypadło 5 kamieni, przy czym 3 w jednym dniu, gdy siedziała w domu i sobie kręciła pokestopami. Trzeba się po prostu uzbroić w cierpliwość i powoli zbierać kamyki, jakby wypadały co chwile, to wtedy każdy miałby danego pokemona, a tak można się w pełni cieszyć, jak się takiego ewoluuje Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]

ja gram od początku, a i tak nie mam wszystkich poków z I generacji (31 lvl), ale jak się ma średnie respy w okolicy i nie używa się mapek to nic specjalnego Uśmiech

Mi poleciał jeden kamień na stalowe z 7go stopa w pierwszym tyg od zmiany a później nic i nic :/
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce

Nie każdy gra w wielkim mieście, gdzie jedziesz do parku i łapiesz od razu na dwie, trzy ewolucje, Porygona mam jednego z jajka, Onixa też jednego z jajka i może ze trzy złapane na samym początku gry (CP 60). Żeby oszczędzać to trzeba najpierw mieć co oszczędzać.
Ostatnio wpadły mi dwie kamienne korony, dzień po dniu, z kręcenia pokestopem dnia siódmego znów nic.

Mi też dwa razy pod rząd dragon coś

Nie wiem na ile to może okazać się prawdą ale coś może w tym być. Od kilku dni podrużuje z Seadra jako buddy, według licznika gry przeszedłem z nią 32,5 km a tą chwilę. W tym czasie zdobyłem dwa Dragon Scale. W całej grze przeszedłem zaledwie 68 km i odwiedziłem 414 Pokestopów. Czytałem na ten temat na innych forach gdzie ludzie opisują że szansa na znalezienie jakiegokolwiek kamienia wynosi 0,14%, czasem piszą że raz na 300 pokestopów trafisz na kamień. Warto to sprawdzić Uśmiech