• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Mi wpadł ten metalowy upgrade przy 4 dniu.

Właśnie wczoraj zrobiłem sobie Scizor'a.

Czytałem, że szansa na wypadniecie itema z randomowego Pokestop'a wynosi od 0,76% do 1%, także bardzo mała. Natomiast z 7 dnia podobno nie jest 100%, ale jest bardzo prawdopodobne.

EDIT:

Według najnowszych badań szansa wynosi około 0,14%.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Niezwykle nas rozpieszczają z tą szansa ;D

Osobiście miałem raz item do onixa/scythera i ewoluowałem onixa. Mam obecnie 2 itemy do porygona i do dzisiaj miałem 2 korony(poliwhirla /slopoke'a),bo wypadła mi 3 korona. Mam dzień 6 przechodziłem parę pokestopów i nic. Wracając zakręciłem często odwiedzanym i jest. Zaznaczam,ze do tej pory mi z tego pokestopa wcześniej żaden item ewolucyjny nie wypadł. Szkoda,że zaczynają się powtarzać przedmioty zamiast zdobywać nowe,ale cóż..to losowość Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

Ja bym chętnie od Ciebie przygarnął koronę i Up-Grade Uśmiech. Mnie na razie wypadły ogólnie dwa z czego jeden użyłem, żeby zrobić Scizor'a, a drugi czeka na jakąś fajną Horsea, więc nie narzekaj Język.

Dzien 7 - NIE dostaliśmy kamienia z pierwszego ani kolejnych pokestopow jak do tej pory, wiec nie na 100% dostaje sie siodmego dnia

Ja jutro kręcę 7 dzień zobaczymy

@mikachu

Już napisałem, że to jednak nie jest 100% Uśmiech.

Nie dostalem nic, a 7 dzien krecenia.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

To ja już uraczyłem 7 przedmiotów, 5 zużyłem, 2 siedzą w plecaku. Z tego co ja wyczytałem na necie, prócz pokemonów z pierwszej generacji tylko jeden z drugiej potrzebuje kamienia do ewolucji(sunkern). Choć sam osobiście tego nie potwierdzam
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10013&...five=Golem]

Potrzebuje