• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Z pierwszego dnia jak i z drogiego też nic. Z bonusu kręcenia 10 pokestop też nic

Ja dostałam tylko up-grade z bonusem za siódmy dzień. Szkoda, że mam tylko 1 Porygona z jajka, więc nie mam cuksów.

Wydaje mi się, że za siódmy dzień jest bardzo wysoka szansa (jeśli nie 100%). Praktycznie wszyscy tutaj wypisują, że wtedy dostali.

Dostałem właśnie tego Dragon Scale i się zastanawiam, czy przerabiać wonder Seadrę, bo mam ją na 20 lvl, czy lepiej poczekać na jakiegoś mocniejszego Horsea złapanego dziko Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Nie dam głowy,że wypadły mi przedmioty do ewolucji w dniu 7,więc jeszcze to zamierzam przetestować. Jak na razie jestem na 2 dniu i od wczoraj nic mi nie wypadło. Mam póki co 3 przedmioty,sądzicie,że trzymanie ich w ekwipunku oraz posiadana liczba/ilość może mieć wpływ na ich rzadsze/częstsze wypadanie z pokestopów?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

Raczej nie ma to żadnego wpływu na częstotliwość Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

(02-20-2017, 12:18 )Rhydon napisał(a): Z pierwszego dnia jak i z drogiego też nic. Z bonusu kręcenia 10 pokestop też nic

Z kamieniami ewolucji jest jak z łapaniem Ditto, przez tydzień nic, a jak wyskakują, to trzy w ciągu dnia. 

1 Day Streak i nic,   żadnego kamienia nie dostałem, ale podczas zwykłego odkręcania poketstopami dostałem  Up Grade do porygona. Czyli losowość jest losowa i to w losowym momencie ;-)

Wczoraj wpadł Kings Rock, dzisiaj Metal Coat.

Tez dostalismy metal coat, z ktoregos z kolei pokestopu w ciagu dnia

wczoraj za siódmy dzień dostałem kamień do Slowkinga, którego sobie zrobiłem. dzisiaj przekręciłem ze 100 pokestopów i nic.

Patrząc na to co piszą gracze w necie to przypuszczam że szansa na wyskoczenie kamienia z pokestopa jest równa 100% w przypadku 7 dnia bonusu, zaś bez bonusu szansa jest mniejsza, ale to póki co tylko przypuszczenia. Ja uraczyłem jeden kamień w sobotę, 2 kamienienie w poniedziałek, jeden dziś we wtorek, nie widzę żadnej zależności, ale spokojnie za jakiś będzie wiadomo więcej. Jeden kamyczek poszedł na ewolucje porygona w porygona 2, drugi na ewolucje glooma w bellossom, zaś dwa z nich jeszcze czekają w plecaku bo nie mam ich na co użyć( up-grade, king's rock) , a nie czuje potrzeby robić drugiego porygona 2. Mnie natomiast bardziej niż szanse na zdobycie kamienia nurtuje inna kwestia z nimi związana, mianowicie ile pokemonów będzie potrzebowało kamienia prócz cukierków do ewolucji. Początkowo przypuszczałem iż kamienie ewolucyjne będą potrzebne jedynie do ewolucji ostatnich i pobocznych form z pierwszej generacji do drugiej, ale moje przypuszczenia były błędne. Odkryłem już jednego pokemona z drugiej generacji który potrzebuje kamienia do ewolucji jest to pokemon Sunkern który do ewolucji potrzebuje kamień którego nazwy nie pamiętam, ale jest to ten sam kamyczek który wykorzystałem do ewolucji glooma w bellossom. Także teraz przypuszczam że istnieje takich pokemonów w drugiej generacji więcej, a pewne jest to iż istnieje on co najmniej 1.

Ah zapomniałem dodać że jeżeli chodzi o kamienie ewolucyjne to jestem uprzywilejowany z racji tego iż siedząc w domu jestem w zasięgu pokestopa Duży uśmiech i to z niego mi wpadły 3 z 4 kamyczków.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10013&...five=Golem]