• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Witam.
Jakie są wasze spostrzeżenia co do zdobywania kamieni ewolucji? Biegam po pokestopach w mojej mieścinie od wczoraj i żadnego efektu. Nie udało mi się zdobyć nawet jednego kamienia. Teoria o kręceniu pierwszym pokestopem dnia u mnie kompletnie się nie sprawdziła.

Siema
Cierpliwości,cierpliwości,cierpliwości i czekanie na event,na którym będzie większa szansa by te "itemy" powypadały z pokestopów ;D

A tak serio,to trudno póki co powiedzieć. Sam obszedłem wczoraj i dziś naprawdę dużo pokestopów i wypadł mi tylko jeden przedmiot ewolucyjny(Up-Grade). Ale paradoksalnie nie mam pojęcia do którego pokemona mógłbym go zastosowaćJęzyk

Wypadanie tych przedmiotów to czysta loteria,nie pozostaje nic innego jak często kręcić pokestopem i liczyć na szczęśliwą ruletkę albo czekać na event
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

@Kadmon

Up-Grade jest do Porygona Uśmiech.

Mnie również nie poleciał żaden przedmiot, a najbardziej liczę właśnie na Up-Grade Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

W piatek mialem sporo miejaca do odwiedzebie, wiec Pokemon Go razem z mna. Zaliczylen bardzo duzo Pokestopow. (Plecak sie zapchal Duży uśmiech)
I wypadl tylko jeden Sun Stone Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

zzzdjziom - też się tego domysliłem zwłaszcza,że porygona usunąłem z powodu braku miejsc ;D

Mi wczoraj wieczorem wypadło z 2 pokestopów(mocno oddalonych od siebie)

- Metal Coat (onyx,scyther)

- King's Rock ( slowpoke)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

Ja dziś dostałem "Metal Coat" wypadł przy pierwszym kręceniu pokestopa, i było to 7 kręcenie w tygodniu więc może to z tym jest jakoś powiązane ?

Ja dzisiaj zdobyłem Dragon Scale
[Obrazek: PGPLF.php?PN=grecze&LV=32&SD=04.08.2016&...aVapSnoLap]

Jeśli zdobyliście kamienie to jeśli możecie piszcie również w jakich okolicznościach, czyli np. czy pierwsze kręcenie dnia, czy pokestop często odwiedzany przez innych, itp. co wam tylko do głowy przyjdzie a co mogłoby być istotne i pomocne do oceny statystyki ich wypadania.

Ja zdobyłem wczoraj do porygona ale nie mam cukierków na ewolucję. Zdobyty za kręcenie 7 dni pod rząd pokestop. Tak jak wcześniej pisałem w piątek kręciłem ponad 50 pokestop i nic. W sobotę 7 dni i wypadło dziś 1 dzień i nic czyli trzeba mieć szczęście jak do jajek 10 km jeden ma co chwilę drogi wogóle

Ja mam już Sun Stone i King's Rock oba zdobyte jednego dnia w piątek w dwóch różnych miejscowościach.

Wczoraj mimo wielu innych drobnych sukcesów takich przedmiotów brak.