• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Ah a ja się pochwalę że zdobyłem już więcej kamieni ewolucyjnych niż potrzeba do ewolucji poków z pierwszej generacji do drugiej i zrobiłem z sunkerna sunflorę, a ponoć to wszystkie pokemony które potrzebują kamieni do ewolucji. A będąc dokładnym mam już wszystkie wyżej wspomniane ewolucje prócz slowkinga którego zrobię za chwilę, z tym też przyfarciłem gdyż miałem cukierki i przedmiot do ewolucji ale brakowało mi slowpoka, a tu zonk wieczorny spacer(20:00-23:20) i wypadły slowpoki 2 z jajek i jednego złapałem Duży uśmiech . Oczywiście najwięcej dało mi to że siedząc w domu jestem w zasięgu pokestopa a to z niego wypadło mi najwięcej kamieni ewolucyjnych. Także życie nie jest sprawiedliwe i w tej grze dostęp do pokestopów robi gigantyczną różnicę. A żeby nikt mi za bardzo nie zazdrościł to dodam że nie mam wciąż snorlaxa, ani nie mogę złapać dobrego eeveego do ewolucji w umbriona i espiona Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10013&...five=Golem]

Z tej racji ze juz zdobyłem pare kamieni ja tez sie wypowiem,pierwszy dostałem z 7 dniowego bonusu (smoczy kamien to był) a potem po przekreceniu 100 pokestopa wyleciał mi king stone do slowpoka Duży uśmiech wiec koledzy spokojnie,wystarczy krecic pokestopami wypadają kamienie co jakies 70-100 pokestopów
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

To masz szczęście, ja podczas pierwszego razu kręcenia przez 7 dni dostałem Sun Stone, dzisiaj nic, robię codziennie krótkie hunty podczas których kręcę ok. 100x pokestopami (niekiedy specjalnie balle wywalam) i od czasu kamyczka jeszcze nic nie dostałem.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Elleg0n&LV=19&SD=&T=B&AT=&C...4135099047]

Mi sie wydaje, ze niestety, ale juz nie wypadaja co te 100 pokestopow. Ja dostalam pierwszego dnia eventu, bo byl akurat moj 7 dniowy bonus. Potem nastepnego dnia po przekreceniu kilkudziesiecu pokestopow wypadl drugi. A potem znow po jakis 80 pokestopach, dwa dni pozniej, trzeci. I wszystkie bezuzyteczne, bo nie mam candy, a np Onixa odkad gramy od listopada widzielismy 2 razy, 1 raz zlapalismy i 1 nam z jaja wypadl, wiec nie ma raczej szans, zebysmy szybko na Steelixa nzabierali. Od tamtej pory juz nic.

Znam ten ból, mi kiedyś udało się złapać onixa, przez to wystarczy zdobyć przedmiot i wziąć go do buddy, lecz sporo poków nadal nie mam (scyther, lapras, machop, grimer etc.) - po prostu jakiegoś pecha mam do nich.

(02-28-2017, 16:42 )Elleg0n napisał(a): Znam ten ból, mi kiedyś udało się złapać onixa, przez to wystarczy zdobyć przedmiot i wziąć go do buddy, lecz sporo poków nadal nie mam (scyther, lapras, machop, grimer etc.) - po prostu jakiegoś pecha mam do nich.

My na razie chodzimy z Togepi, juz ponad 100 km zrobione, jeszcze 4 cuksy brakuje. Potem mloda chce chodzic z Eevee, zeby go znow ewoluowac na Espeona, wiec kolejne 10 km trzeba zrobic, a potem w kolejce czeka Chansey i tez mase cuksow brakuje do Blissey, wiec Onixa ewoluuojemy pewnie za jakies... pol roku Język

Podoba mi sie upor Twojej corki Uśmiech Beda z niej ludzie, wyznacza sobie cel i dazy do niego. Moze powoli ale systematycznie.

Taki urok tej gry, że niektore Pokemony same do Nas przychodza, za innymi wypatrujemy z wytesknieniem, a niektore musimy wychowac bo tylko jeden egzeplarz sie trafil Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Upór godny podziwu, sam nabiłem obecnie 242km mojemu dratini (wróciłem do gry w okolicach walentynek), ale nadal brakuje 47 cukierków.

Dzieki Uśmiech taki tez byl zamysl, zeby pozwolic jej grac - ma ruszyc pupe na dwor i uczyć sie cierpliwosci. Inna sprawa, jak juz pisalam, ze te moje 25 kg zwykle uwiesi mi sie na ramieniu tak, ze potem mam zakwasy. Wiec w zasadzie nie wiem, czy ona chodzi, czy to ja holuje

Wpadł mi dziś drugi metal coat, z pierwszego zrobiłam Scizora, drugi na razie musi czekać, bo na Steelixa brakuje mi cuksów.