• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Mi natomiast przez pierwsze parę dni po wejściu 2 gen nie wypadło kompletnie nic, a kręciłem jak głupi. A w ciągu ostatnich dwóch dni wpadło mi ich aż siedem.

Własnie dałes mi nadzieje że może dziś jakiś kamień złapieUśmiech Bo mam pare poków do ewolucji z kamieniemUśmiech Każdy na poziomie ok 1500cp i zastanawiam sie jakie CP będa miały po evorucji. A może już ktoś coś ewoluował z kamieniem i pochwali sie jakiego pokemona i z jakim CP ewoluował i jakie CP było po ewolucji?

@Wojto2189

pokemongo gamepress gg cpcalc

Proszę sprawdź sobie jakie CP wyjdzie Uśmiech. Zamiast spacji wpisz kropki, a przed "cpcalc" wstaw "/". Nie wiem dlaczego, ale jakoś dziwnie link się wkleja :/.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Póki co ulepszyłem Onixa w Steelix'a ale szału nie na. Jak dobrze pamiętam onix miał 708CP i ewoluował w 1737 Steelix'a.

Mam jeszcze z przedmiotów koroneę i zastanawiam się Poliwhirl w Politoed'a czy Slowpoke w Slowkinga

Niedawno wypadł mi drugi 'Up-Grade" do porygona...w końcu go nie mam ,więc dlaczego by nie dostać dwóch itemów do niego Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

(02-22-2017, 19:17 )Kadmon napisał(a): Póki co ulepszyłem Onixa w Steelix'a ale szału nie na. Jak dobrze pamiętam onix miał 708CP i ewoluował w 1737 Steelix'a.

Mam jeszcze z przedmiotów koroneę i zastanawiam się Poliwhirl w Politoed'a czy Slowpoke w Slowkinga

Niedawno wypadł mi drugi 'Up-Grade" do porygona...w końcu go nie mam ,więc dlaczego by nie dostać dwóch itemów do niego Duży uśmiech

Ja mam 3 porygony i 120 cukierkow a zero up grade Język za to mam korone, metal coat i dragon costam ale zdecydowanie za malo cuksow by ich uzyc.

Dzisiaj w 7 dzień kręcenia PokeStop'em wpadł Sun Stone, niestety brakuje mi sporo cuksow do evolucjiSmutny W sumie nie narzekam na częstotliwość wypadania kamieni, do tej pory wyleciały mi 3.

wczoraj zrobiłem test - 92 kręcenia w godzinę i nic nie wypadło. tylko ubłocony wróciłem jak nie wiem co, bo część pokestopów mam w parku :-(. czekam jeszcze na ten "7 day", ale to dopiero w niedzielę. napiszę jak poszło...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Mi rano wypadł drogi sun ston

Mi przy siódmym dniu wypadł kolejny up-grade.

Dragon scale z randomowego pokestopa Uśmiech
[Obrazek: f9dyd0.png]