• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

Ja wczoraj też dostałam dwa przedmioty z normalnego kręcenia, drugi Up-Grade i Metal Coat. Metal Coat użyłam na Scytherze, bo do Onixa brakuje mi cukierków, zaś Up-Grade muszą poczekać nie wiem ile, bo za szybko tego Porygona nie zdobędę raczej, może wręcz wcale nie opłaca mi się ich trzymać.
Wydaje mi się, że gra "złośliwie" przydziela te przedmioty, bo mój mąż dostał Sun Stone, a brakuje mu cukierków Oddishowych i Sunkern, mi za to by się ten kamień przydał Oczko

wg mnie - żadnej reguły nie ma. w pierwszym dniu II generacji dostałem 1 kamień, potem nic, a "odwiedzałem" naprawdę dużo pokestopów, a wczoraj 3 kamienie i to nie przy pierwszym kręceniu, ani siódmym dniu, czy coś takiego. losowa sprawa. ale fakt, że rzadko wpadają (w stosunku do np. berries)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Reguła 7 dnia jest jednak słuszna, ale do potwierdzenia w 100% potzreba jeszcze paru dni gry.
U mnie jest dziś 7 dzień kręcenia i około godziny 00:30 przy pierwszym pokestopie dostałem Kings Rocka a po kręceniu około 30 kolejnymi z rzędu Sun Stona. Teraz przed pracą odwiedziłem w ciągu godziny 40 pokestopów i ani jednego kamienia.
Więc póki co reguła pierwszego pokestou dnia siódmego jest jak najbardziej prawdopodobna.

Najlepiej niech ktoś napisze jeśli z 7 dnia mu nie wypadnie przedmiot ewolucyjny. Wtedy będziemy wiedzieć, że nie ma 100% pewności.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Potwierdzam Dziś 7 dzień i dostałem Dragon 'cośtam"
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]

U mnie też tylko skończyło się na 7 dniach a do kolejnych 7 trzeba czekać do soboty

Ja tu pisze że trzeba czekać do soboty a tu bum wpadł kamyk do ewolucji gluma ale sprawdzałem ten belosom czy jak mu tam szału nie robi

To jest Losowe tak? no to super Duży uśmiech
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Ogólnie rzecz biorąc, poki przekształcane z 1 generacji poprzez przedmioty ewolucyjne nie szaleją z CP.

Większość przekształcanych w ten sposób pokemonów przy 40lv trenera(gratuluję śmiałkom osiągnięcia ;D) ma max 2400CP lub poniżej. Kojarzę ,że Scizor i Porygon2 mają powyżej 2500Cp może jeszcze coś.. ale i tak wypadają,średnio przy takim Espeonie(3000CP) lub Blissey(3219),które nie potrzebują do ewolucji nic wiecęj niż cukierkówDuży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

Dziś z pierwszego pokestpu dnia (pierwszy pokestop tygodnia) nic nie wypadło. Pozakręceniu około 20 pokestopami wypadł mi Dragon Scale i to nie był co 10 czy jedenasty tylko zwyczajny z którego wyleciły 3 itemy.