• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

(02-19-2017, 16:50 )jasinski1985 napisał(a): Jeśli zdobyliście kamienie to jeśli możecie piszcie również w jakich okolicznościach, czyli np. czy pierwsze kręcenie dnia, czy pokestop często odwiedzany przez innych, itp. co wam tylko do głowy przyjdzie a co mogłoby być istotne i pomocne do oceny statystyki ich wypadania.

7 Day Streak i wypadł mi kamień do porygona 

[Obrazek: 5e2fcecc6458a30cgen.png]

W piątek kręciłem się sporo po Wawie i po przeróżnych pokestopach, uraczyło mnie na sam koniec SunStore.
W sobote również w różnych miejscach w Wawie ale nic nie wpadło.
Dziś mały trip w mojej okolicy, pokestopów mało na trasie, daystreak 7 nic nie dał... wracając(może 7-9 zakręcenie dnia dzisiejszego), ponownie wypadł sunstore.
Więc na moje obserwacje, często i gęsto w różnych pokestopach kręcić...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=8976&n...e=Cloyster]

Byłem dziś na farmie zbierać piłki i nic nie weszlo a naprawde mase stopów przekręciłem.

Wpadł mi jeden z samego rana tj pierwszy dnia z bonusem (jakiś stalowy chyba, nie znam sie jeszcze na nich)
Z tego co wiem to większości ludzi wpada właśnie z pierwszego stopa.

Dzisiaj poleciał Dragon Scale z zakręcenia pokestopem w 7 dniu. Czyli coś może być z tym, że wtedy leci Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Będę bardzo uważnie obserwowował kiedy kamień wypada, wasze uwagi są o tyle istotne że może znajdziemy jakiś schemat. A może będą one wypadać jak jajka 10 km ?? Czyli rzadko.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Ja dziś zdobyłem w sumie 3.
Pierwszy Sun Stone, 7 kręcenie pod rząd, a następny co ciekawe z tego samego poke stopa godzine poźniej też sun Stone, i 3 był Metal Coat. W sumie zaliczyłem myślę ze ok 100 poke stopów.

U mnie wyglądało to tak że w 7 dzień kręcenia stopem w sobotę, wypadł przedmiot do ewolucji porygona w porygona 2. Dziś złapałem pokemona z drugiej generacji który do ewolucji ze swojej pierwszej formy do drugiej potrzebuje specjalnego przedmiotu, pokemon ten to Sunkern.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10013&...five=Golem]

Pierwszy pokestop dnia pierwszego dnia wejscia nowej generacji i wpadl dragpn scale. Nastepnego dnia zadnego kamienia ewolucji a kolejnego pierwszy pokestop dnia sie zawiesil i zrobil fioletowy po zakreceniu ale nic z niego nie wypadlo, czasem tak nam sie zdarza Język

Spokojnie, każdy znajdzie te przedmioty a nie potrzeba ich przecież dużo w grze Uśmiech
Obstawiam że największe szanse są z pierwszego, wczoraj z 7bonusem wszedł kamień, dziś też z pierwszego pokstopa dnia kamień.
Wynika z tego że bonusowe stopy maja większą szanse (może dla tego że poprostu więcej z niego leci) ale pisza ludzie że i normalnie leci.

Mnie teraz zastanawia coś innego, czy z 10 stopu (też jest bonusowy przecież) też jest wieksza szansa czy nie Język zwracajcie na to uwage i piszcie swoje spostrzeżenia. Ja nie mam dużo stopów w okolicy więc tego sprawdzić nie moge Smutny

W moim mieście jest około 20 pokestopów. Od momentu wejścia aktualizacji zakręciłem około 200-300 razy i żadnego kamienia nie otrzymałem. Jutro 7 dzień kręcenia więc się okaże.