• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamienie ewolucji - jest jakaś reguła?

(03-09-2017, 00:02 )Strrethuster napisał(a): Czytałem na ten temat na innych forach gdzie ludzie opisują że szansa na znalezienie jakiegokolwiek kamienia wynosi 0,14%, czasem piszą że raz na 300 pokestopów trafisz na kamień. Warto to sprawdzić Uśmiech

W moim przypadku chyba zastosowano ten najmniejszy współczynnik wypadania kamieni. 
Ostatni raz dostałem 18 dni temu. A gram około 1-2 h dziennie i odkręcam dużą ilość pokestopów w dwóch miastach. Dopiero wczoraj dostałem kamień do porygona z luźno odkręconego poketstopa. 

[Obrazek: 9362c22aa2e7f554gen.jpg]

Grą niewątpliwie rządzi algorytm któego jeszcze chyba nikt nie rozumie oprócz jego twórców. Na pewno jest jakiś element losowości, ale fakty są też faktami. Jak z kryształkami leczenia, które wypadają jak ich nie potrzebujesz z co drugiego pokestou, a jak masz poksy do leczenia to jak wyskoczy jeden na 20 to jest spoko. Nie ma to nic wspólnego z rachunkiem prawdopodobieństwa. Gra jest stworzona po to aby zarabiała na siebie, abyśmy wykupowali miejsce w plecakach, kupowali inkubatory i inne bajery. Mi do tej pory wyskoczyło około 10 kamieni podczas gdy moja narzeczona, która gra ze mną równolegle i mniej więcej tyle samo czasu temu poświęcamy i razem chodzimy po pokestopach, dostała zaledwie 2 kamienie. Gdyby przypadkowi oddali wypadanie kamieni to szybko mogliby zabić grę bo każdy miałby komplet poksów i nikomu nie chciałoby się łazić bez celu.

Dziś przed chwilą wypadł mi z pokestopa przy domu kamień ewolucji porygona na porygona 2(up-grade) kręce tym to było coś około 200 zakręcenia tym pokestopem był to 1 raz w tym dniu (4 day streak ) wychodzi na to że kamienie są poprostu bardzo rzadkie i nie ma żadnej reguły?

@up niestety kamienie ewolucji nie są już na czasie Język
i tak, wypadają normalnie z pokestopów ale to już dawno było powiedziane ;p mi średnio 1-2 w tygodniu wypada ze zwykłego kręcenia.

A czy po 7 dniu nadal wypadaja? Wydaje mi sie, ze nie ale moglem przegapic.

W siódmym dniu wpadają, ale zdarza się i przy normalnym kręceniu, chociaż mi akurat bardzo rzadko. W tym tygodniu jeden tak wpadł, poprzednio wpadły mi dwa, jeden po drugim, ale to było grubo ponad miesiąc temu.

Ja jeszcze nie dostałem do onixa a reszty mam prawie po 10

(07-06-2017, 13:23 )Rhydon napisał(a): Ja jeszcze nie dostałem do onixa a reszty mam prawie po 10

To załącz zdjęcia coś nie wierze ...

Może po 10 to przesadziłem bo używałem kamieni ale nie mam ani na stelixa ani scizora kamyków[Obrazek: 175ba1034ca78eecc2769230e1b2fe94.jpg][Obrazek: 048fc0ceca58fcae476d0568f8ccd688.jpg]

Ja tez king's rock dostalem dopiero kilka dni temu a os poczatku posucha byla. Inne ok a ten jeden lipa