• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa Arkadia - Event 18,02,17

Dzisiaj o 13:00 zaczyna się event w Arkadii. Z tego co wiem Gym i nowe pokestopy (mają mieć odpalone lury przez 24h) już się pojawiły.

Ktoś z forumowiczów się wybiera? A może ktoś ma jakieś dokładniejsze informacje czego można się spodziewać na evencie?
  Odpowiedz

Ktoś wie ile tam postawili tych pokestopów ? Pierwotnie w planach miałem jechać do Łazienek a teraz zastanawiam się nad Arkadią
  Odpowiedz

Nie wiem dokładnie. Kumpel mieszka niedaleko Arkadii i widzi tylko zarys. Na pewno 1 gym i parę pokestopów, ale pisze że chyba szału nie ma. Ja jadę na 15 to napiszę konkrety jak będę na miejscu.

Edit
Po sprawdzeniu na PokeMeshu wychodzi na to że w sumie (razem ze starymi) jest 11 pokestopów w całej Arkadii, w tym 2 skupiska po 4 pokestopy obok siebie. Na wszystkich odpalone lury.
  Odpowiedz

Czy zwiększona ilość pokestopów zostanie w Arkadii po zakończeniu dzisiejszego eventu?
  Odpowiedz

Nie lubię tłumów, więc byłem rano (po 11, nie wiedziałem, że od 13 się zaczyna). Lury były wszystkie odpalone, wypstrykałem się ze wszystkich kulek, które miałem i wróciłem do domu.
Chyba wolę tłuc kilometry i zbierać co się trafi niż się tłoczyć w tłumie w jednym miejscu. Nie złapałem niczego nowego do pokedexu. Przynajmniej dobrą sałatkę zjadłem.
  Odpowiedz

No właśnie, zabawa fajna tylko piłek brak Uśmiech sam jestem na wyczerpaniu u chyba trzeba ruszyć się na farme pozbierać...
  Odpowiedz

Tak było w Arkadii:

[Obrazek: Screenshot_2017-02-18-15-35-59.jpg]

[Obrazek: Screenshot_2017-02-19-05-01-20-horz.jpg]

Ciekawe było to , że można było stanąć w takim miejscu , że były 4 pokestopy w zasięgu.
Kto chciał to sobie siedział przy stoliku , dużo osób było też na zewnątrz.
Rozdawali papierowe czapeczki Pikachu ; )
  Odpowiedz

Galerii handlowych unikam jak mogę, ale patrząc na ilość pokestopów i gymów w Galerii Mokotów skusiło mnie by tam zajrzeć (szczególnie że 1 gym był prawie pusty) tylko jak mam tam grać ? W galerii zasięg tak się gubi że nie da się walczyć w gymie, kręcenie pokestopów czy nawet ustanie postaci w miejscu graniczy z cudem.

Jak Wy tam gracie ? znam opcje z wyłączeniem gps podczas walki ale chyba nie o to chodzi ?

Dodam że tel mam całkiem sprawny (leciwy flagowiec od sony) i z GPS nie mam problemów.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości