• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Druga Generacja juz jest

Taaak jessttt! Wlasnie kminie, czy wylazic z hotelu i przyatakowac. Moze w PL takich nie bedzie Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6678&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

Właśnie w domu pojawił się gligar także info potwierdzone info 2 generacja już jest przynajmniej częściowo. Żal tylko, że nie ma powiększenia inwentory. 1000 będzie za mało na dwie generacje jakby ktoś np jak ja był kolekcjonerem w różnych grach i chciałby mieć np z każdego gatunku z każdą kombinacją ataków po 1 pokemonie Smutny
  Odpowiedz

Czy jest możliwość wyboru startera?
  Odpowiedz

Nie ma startera

Trochę już polatałem za nowymi bo akurat pracę skończyłem a tu miła niespodzianka
  Odpowiedz

Moje pierwsze odczucia. Na początku gry w lipcu cieszyło prawie wszystko co wpadało, bo nowe, potem gra zaczęła wkurzać bo ciągle to samo, nawet po zmianach nestów, po prostu zamieniali miejscami spawny rataty i weedli. Ostatnio robiło się coraz lepiej, rzadsze poki zaczęły częściej występować, może nie masowo jak w wielkich miastach, ale przynajmniej można powoli kolekcje powiększać. Wprowadzenie drugiej generacji cofnęło grę do początku. Po rundce do pracy już widzę co jest drugogeneracyjnym szczurem, wróblem i robalem. Na radarze nie ma żadnych fajnych poków, same śmieciowe, tyle że połowa z drugiej generacji. Mnie to na razie raczej zniechęciło niż zachęciło.
  Odpowiedz

Mnie zachęciło. Powiem nawet szczerze, że lekko się podjarałem, że znowu coś innego sobie połapię. Ewidetnie Hoothoot, Sentret i Swinub. Także sporo jest Spinaraków i Ledyb. Wopper to coś jak Nidorany (jeśli chodzi o częstotliwość). Udało mi się też złapać Hoppip'a, Natu i Sudowoodo. A i jeszcze Murkrow, którego też kilka widziałem po drodze do pracy.

Świetną rzeczą natomiast są zwiększone cukierki za złapanie ewolucji. Wreszcie złapanie jakiegoś Metapod'a, czy Kakuny ma sens.

Wypadły Wam już te itemy do ewolucji, bo czeka Porygon i Scyther Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Gdzieś jest jaka sensowna lista tych pokemonów z 2 generacji? Nie wiem co jest śmieciem a co nie.....
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]
  Odpowiedz

https://thesilphroad.com/catalog
  Odpowiedz

https://rankedboost.com/pokemon-go/gener...2-release/

Tu jest też max CP podane.
  Odpowiedz

OOO ta lepsza dzięki
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]
  Odpowiedz