• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
evolucja eevee

(02-15-2017, 12:41 )zzzdjziom napisał(a): Wszystkie 3 formy są najlepsze w swoim typie. Tylko jak zapewne wiesz, maksymalny poziom pokemona, którego możesz spotkać nie może być większy niż Twój obecny. Z tego względu ludzie nie ewoluują, a przynajmniej nie ulepszają pokemonów na tak niskim poziomie, bo jest to nieopłacalne jeśli chodzi o stardust.

Tak, to już zdążyłem zauważyć wzmacniając mojego Vaporeona. Jak już wspomniałem "opłacalność" jest stwierdzeniem względnym. :-)
  Odpowiedz

Ja swojego pierwszego Vapka zrobiłam chyba jeszcze wcześniej niż Ty, bo miał na pewno poniżej 1000CP i ładuje w niego od początku, bo potem długo nie mogłam zrobić innego Vapka, poza tym mam po prostu do niego sentyment i uwielbiam nim walczyć, obecnie ma ponad 2700CP i patrząc na pokemony od daty złapania jest to mój drugi pokemon, bo z tych złapanych na niskim levelu zostawiłam sobie swojego pierwszego Charmandera no i właśnie tego Vapusia. Z tym że mój ma hydropomp, który wg mnie jest lepszym atakiem do walki.

Mima sobie daruj, nie ładuj w niego pyłu, bo to nie wojownik, nie ma tez CP żeby stać na arenach, walcz nim , a później i tak złapiesz mocniejszego.
  Odpowiedz