• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
evolucja eevee

Witam wszysrkich. Może moje pytanie wydać się prymitywne, ale dopiero zaczynam więc wydaje mi się uzasadnione.
Eevee po evolucji może przybrać jedną z trzech form, czy mam na to wpływ, czy odbywa się to losowo? Jezeli jest na to wpływ to jak , bo jak narazie wszystkie evolucje przeprowadzają się losowo. Czy to zależy od mojego poziomu?
  Odpowiedz

proszę: http://pokemon-go.pl/niezbednik-gracza/p...wac-eevee/ link do opisu co i jak. W skrócie: masz wpływ na ewolucje ale tylko RAZ na dany typ, więc radzę nie zmarnować szansy i ewoluować dopiero eevee 600-700CP i jeszcze patrz na IV, by wybrać ewolucję musisz zmienić nazwę eevee na: "Sparky" – Jolteon; "Rainer" – Vaporeon; "Pyro" – Flareon (wielkość liter ma znaczenie), odnośnie ataków podobno są losowe ale mi zawsze trafiał się idealny najmocniejszy zestaw przy zmianie nazwy.
  Odpowiedz

Jeszcze pamiętaj by po zmianie imienia zrestartować grę.
Mi tylko u Vapka trafiła się Hydropomp, Flarek dostał Heat Wave a Joltek chyba Discharge (na pewno nie Thunder, bo do tej pory nie trafił mi się Joltek z tym ruchem)
  Odpowiedz

Dzięki wielkie za pomoc.
  Odpowiedz

Jeżeli ktoś mi zdradzi jak wstawiać zdjęcia to oczywiście pochwalę się wynikami. Oczywiście ciekawość wzięła górę i wykorzystałem przemiany już teraz, choć pewnie nie było to najmądrzejsze, ale to tylko gra :-) :-)

Osobiście jestem zadowolony z efektów. :-) :-)
  Odpowiedz

wchodzisz w taki hosting zdjęć - http://iv.pl/ to jest pierwszy z brzegu może być inny, po wgraniu zdjęcia masz link i go kopiujesz i wklejasz w post tyle (tak się robi na 99% forach)

[Obrazek: 62972753195624768826_thumb.jpg]
  Odpowiedz

Bardzo dziękuję za pomoc.

Oto moje przemiany. Bardzo chętnie poczytam opinie bardziej doświadczonych graczy. Przypomnę, że dopiero dzisiaj wskoczyłem na 14 poziom.

[Obrazek: 10263896492949749079.png]

[Obrazek: 72127607946464479747.png]

[Obrazek: 23147878064398944016.png]

Przy okazji opiniowania moich nowych pupili prosiłbym o kilka słow na temat tego pokemona. Czy warto go wzmacniać itd.

[Obrazek: 14973259628235189977.png]
  Odpowiedz

Z kilku innych postów wynika że grasz na luzie, wcześniej informowałem że jeśli ewoluować eevee to minimum taką z 500CP , fajnie że masz komplet eevee ale zupełnie nie opłaca się w nie inwestować pyłu i to potwierdzi każdy (chyba że któraś z tych eevee to 100% IV). do 20 lvl bardzo szybko zdobywa się LVL bo przejście z 15lvl na 17 to tylko 1 lucky egg i 2lucky egg z 17 na 20 - poczytaj o expieniu postaci. https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/co...o_far_125/

co do poksów poczytaj do czego się nadają z takimi atakami: https://pokemongo.gamepress.gg/gym-defenders-tier-list
  Odpowiedz

(02-15-2017, 11:52 )bart napisał(a): Z kilku innych postów wynika że grasz na luzie, wcześniej informowałem że jeśli ewoluować eevee to minimum taką z 500CP , fajnie że masz komplet eevee ale zupełnie nie opłaca się w nie inwestować pyłu i to potwierdzi każdy (chyba że któraś z tych eevee to 100% IV).

Oczywiście, że gram na luzie i dla czystej zabawy. Używanie zwrotu "inwestycja" jak dla mnie brzmi bardzo poważnie i w moim przypadku nie chciałbym jej uzywać w odniesieniu do gry, gdyż w pracy mam z tym zwrotem bardzo dużo do czynienia i przynajmniej tutaj chciałbym się od tedo oderwać. A opłacalność już zależy od postawionych celów i to co jest nie opłacalne dla jednego nie musi takie być dla kogoś innego. Jezeli chodzi o to całe IV to nie zależy mi na ideale i całkowicie ufam pomocnikowi w grze i puki co mi to wystarcza. Podobno wszystkie trzy formy są dobre w ataku. Bardzo dziekuję, za dodatkowe informacje, napewno skorzystam.
  Odpowiedz

Wszystkie 3 formy są najlepsze w swoim typie. Tylko jak zapewne wiesz, maksymalny poziom pokemona, którego możesz spotkać nie może być większy niż Twój obecny. Z tego względu ludzie nie ewoluują, a przynajmniej nie ulepszają pokemonów na tak niskim poziomie, bo jest to nieopłacalne jeśli chodzi o stardust.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz