• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Brak możliwości załapania pokemona

Model Urządzenia: Sony Xperia Z3 Compact
Wersja Android: 6.0.1
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.55.0

Opisu Problemu: 
Witam, od wczoraj mam problem z grą. Próbując załapać pokemona wyrzuca mnie z gry na główny ekran telefonu z informacją "niestety, aplikacja Pokemon GO została zatrzymana". Jedynie działają mi Gym-y i PokeStop-y. Logowałam się już na innym telefonie i niestety pojawia mi się ten sam problem. Proszę o pomoc.
  Odpowiedz

Witam,

Mam dokładnie ten sam problem. Nie pomaga restart, zmniejszanie liczby przedmiotów, pokemonów - wszystko działa do momentu łapania pokemona.
  Odpowiedz

U mnie podobnie, jeszcze rano było w porządku, a później przypadkiem się wylogowałem. Próby ponownego zalogowania nie dawały rezultatu, więc przeinstalowałem aplikację. Teraz mogę się zalogować, ale przy próbie łapania pokemona wyrzuca mnie z gry.
  Odpowiedz

Już rozwiązane. Aplikacja wymagała zezwolenia na lokalizację, dostęp do kontaktów, do danych i do możliwości robienia zdjęć. Początkowo zezwoliłem tylko na to pierwsze, bo nie chciałem, by mi grzebali w prywatnych informacjach. W końcu jednak dałem zezwolenie na lokalizację i robienie zdjęć i już działa.
  Odpowiedz

Należy dać uprawnienia aplikacji do korzystania z aparatu - wtedy wszystko działa dalej - sprawdzone właśnie.
  Odpowiedz
Uśmiech 
Wielkie dzięki !!!
Działa [Obrazek: smile.png]
  Odpowiedz

a ja mam dalej ten problem na androidzie 5.1.1
  Odpowiedz