• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe pokestopy

Niedaleko mnie jest miasteczko około 10 tys ludzi a tylko 2 gymy i chyba 4 pokestop nie wiem jak tam grają. A obok mnie mieścina duża mniejsza a 5 gymów a pokestop około 20

U mnie nie da się grać, bo jest kilka miejsc w których są pokemony, ale pokestopów i gymów to wogóle nie ma i nie chcą dodać. Nie oczekuję, że będę miała tyle pokestopów jak w Warszawie, bo nawet w sporych miastach nie ma jakiegoś wielkiego wysypu pokemonów, pokestopów i gymów, ale można by chociaż przejść się na jakiś fajny spacer z tą grą gdyby do tych kilku poków dodać jakiś gym i kilka pokestopów.

Niedaleko mnie też jest miasteczko 8000 mieszkańców i nie ma nic, ani gymu ani pokestopów, a we wsi ok 500 mieszkańców mają 2 pokestopy. Trzeba było w ingresa grać.

Z resztą moje miasteczko ma 16000 mieszkańców, 10 aren i sporo pokestopów (minimum 35), ale żeby zapełnić plecak to trzeba jednak się nachodzić.

Mogłabym grać u siebie gdybym miała te 2-3 pokestopy, bo nie oczekuję, że na wsi nabije z miejsca 10 poziom, ale właśnie nie mam ani jednego pokestopa czy gyma. Przy kilku pokach w moje wsi to dodanie tych paru pokestopów sprawiły by, że da się wyjść na fajny spacer z tą grą.

Co do wypełniania bo już nie pamiętam jak to jest. Bonus za 10 pokestop w pół godziny jest ale czy zaczynając znów od 1 do 10 jest też bonus jeśli bym chciał dwa razy w ciągu pół godziny odwiedzić 10 pokestop dwa razy? Mam taka trasę że by się dało kółko zrobić i znów zacząć od 1 do 10

hasło "Trzeba było w ingressa grać." jest niemądre. po co niby ktoś miał grać w tą gre? teraz jest pg i ludzie chcą grać a nie mogą. ponad bilion dolarów niańki zarobiły na monetach a nie chcą opłacić ekipy która by przynajmniej ten 1 pokestop na 500m postawiła w ciekawszym miejscu tych pustych obszarów? ludzie z samej chęci gry wytypowali dla nich miejsca i słali reporty, że nie mają jak grać, ale tam się nie liczy gracz bo mają "ważniejsze sprawy" jak walka z mapami...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3195&n...e=Cloyster]

To nie hasło tylko stwierdzenie faktu. Pokestopy i gymy zostały postawione w miejscach, które były portalami w ingresie, a te tworzyli gracze.

Trudno się spodziewać, że na wsi będzie pełno pokemonów i pokestopów, ale puki co przepaść między graniem na wsi i w mieście jest ogromna. Szkoda, że niantic nie próbuje tego zmienić, bo miło byłoby wyjść sobie na spacer i trochę pograć.

Jedynie na wsi wabik kupić i w sklepie pokeball chyba jedynie po to tam są bo w mieście spokojnie wabik i kupno pokeball nie potrzebne

Lubie grać w pokemon go, ale na pewno nie do tego stopnia, żeby wydawać pieniądze. Mam wrażenie, że w tej grze coraz bardziej liczą się pieniadze, a coraz mniej ludzie.