• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie moge dorzucić pokeballem

Jest jakiś sposób rzutu, czy takiego poksa nie da się zlapać ? Spotkałem sie w 2 przypadkach : Pidgeot i Vileplume średnio po 1200 cp, mój level to 28
  Odpowiedz

Ktoś kiedyś radził odwrócić telefon "do góry nogami" i ciągnąć pokeballa palcem jak najdłużej ale nie próbowałem.

Odpowiedz

Też miałem taki problem. Raz z Dragonairem i Poliwrathem. Na spokojnie tym palcem ruszałem bo na szybko to nie cholery.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

włącz onair następnie naceluj na stwora i przesuń tel do góry tak aby pocemon był na samym dole ekranu, to pomaga
[url=http://forum.pokemon-go.pl/generator.php...ty=Zielona][/url]
  Odpowiedz

Sposób DignDog'a jest bardzo skuteczny, także polecam Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

(12-27-2016, 12:16 )DignDog napisał(a): Ktoś kiedyś radził odwrócić telefon "do góry nogami" i ciągnąć pokeballa palcem jak najdłużej ale nie próbowałem.

Najważniejsze ze dobre rady dzialaja i są skuteczne Oczko Polecalem metode kiedyś, teraz tez polecam.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja przystaje przy metodzie jak pokeball podskakuje wyczuć moment i energiczne machnięcie palcem tak złapałem wiele pokemonów z wysokim CP co stały bardzo daleko.

Vilepluma tak złapałem na poziomie 1600 CP chyba
  Odpowiedz

Podkręcony pokeball. Kręcisz nim w dolnym rogu ekranu i rzucasz w górny róg po przekątnej. Poćwicz sobie na goldbatach.
  Odpowiedz

Wystarczy włączyć VR (by kamerka i żyroskop działały) i celować tel w niebo , zawsze dorzucisz Oczko
  Odpowiedz

Pidgeot jest po prostu bardzo daleko. Trzeba ciągnąć palcem przez cały ekran żeby dorzucić.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości