• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Problem po aktualizacji

Z tego co mi wiadomo to GPS zlicza po prostu co jakiś czas, a nie co ileś metrów.

Wydaje się, że musimy czekać na ruch Niantic w tej sprawie.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

To może po prostu wydłużyli czas zliczania - w sumie jedno drugiego nie wyklucza. Język Ale fakt, przynajmniej widać w wątku, że nie są to jednostkowe problemy, teraz reszta leży po stronie Niantic.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Zauważyłem że gdy włączam grę bez gps to częściej udaj mi się wejść bez przeszkód, czyli może problem z gpsem.
  Odpowiedz

Wcześniej o tym pisałem, że niektórym to w ogóle rozwiązało problem. Mnie niestety nie, ale zauważyłem też lekką poprawę przy włączaniu gry z wyłączonym GPS'em.
  Odpowiedz

Witam w klubie Oczko A tak na poważnie to jest mało śmieszne. Jeszcze nie wiem co mi pomoże bo dopiero wczoraj z automatu zaktualizowałem grę. Pierwsze uruchomienie po instalacji OK Dalej już kaszanka za każdym razem gorzej.... Od błędów logowania po brak map i zwisy...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]
  Odpowiedz

Jestem ciekaw, kiedy to naprawią. Najgorzej, gdy trafi się ciekawy i rzadki pokemon, a z grą coś się zaczyna dziać i trzeba uruchomić ją ponownie. O ile oczywiście uruchomimy ją PONOWNIE. Przedwczoraj przez problemy z aplikacją prawie straciłem rzadkiego poksa. Chwilę wcześniej myślałem, że mnie krew zaleje. Jedyna aktualizacja, która według mnie była dobra to przeniesienie Eevee do jaj 5km oraz zmiany koloru jaj ze wszystkich zielonych na: 2km zieleń, 5km pomarańcz i 10km fiolet. Inne poprawki lub aktualizacje dawały więcej szkód niż pożytku. Stabilność gry powinna być priorytetem.
  Odpowiedz

U mnie, gdy gra już chodzi to nie mam żadnych problemów. Jedynie podczas włączania. Co do tych aktualizacji to na pewno znalazłoby się dużo więcej przydatnych niż te dwa, ale te, które wymieniłeś były dobre Uśmiech.
  Odpowiedz