• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poniedziałek 12-12-2016

Czy przypadkiem dzisiaj nie miało się coś zdarzyć w świecie Pokemon GO? Kojarzę, iż miał się zacząć jakiś Event albo coś w tym stylu. Tylko nie pamiętam, czy to była jedynie plotka. W każdym razie nic nowego nie zauważyłem. Poza tym, że chyba ze 2 dni temu rozszerzyli nieco ucharakteryzowanie naszej postaci Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Może to nie chodziło o naszą strefę czasową?
  Odpowiedz

(12-12-2016, 11:11 )zzzdjziom napisał(a): Czy przypadkiem dzisiaj nie miało się coś zdarzyć w świecie Pokemon GO? Kojarzę, iż miał się zacząć jakiś Event albo coś w tym stylu. Tylko nie pamiętam, czy to była jedynie plotka. W każdym razie nic nowego nie zauważyłem. Poza tym, że chyba ze 2 dni temu rozszerzyli nieco ucharakteryzowanie naszej postaci Uśmiech.
Było takie info:
"While we cannot share all the details yet, keep an eye out on our social media channels on December 12th for details about the first addition of more Pokémon into Pokémon GO."
  Odpowiedz

Czyli że coś dzisiaj ogłoszą ale nie koniecznie to dzisiaj wprowadzą. hmm.

Odpowiedz

(12-12-2016, 11:27 )cynik606 napisał(a):
(12-12-2016, 11:11 )zzzdjziom napisał(a): Czy przypadkiem dzisiaj nie miało się coś zdarzyć w świecie Pokemon GO? Kojarzę, iż miał się zacząć jakiś Event albo coś w tym stylu. Tylko nie pamiętam, czy to była jedynie plotka. W każdym razie nic nowego nie zauważyłem. Poza tym, że chyba ze 2 dni temu rozszerzyli nieco ucharakteryzowanie naszej postaci Uśmiech.
Było takie info:
"While we cannot share all the details yet, keep an eye out on our social media channels on December 12th for details about the first addition of more Pokémon into Pokémon GO."

Wszyscy czekamy na to info, ale w Kalifornii jest jeszcze noc, więc uzbroimy się w cierpliwość Uśmiech
Z biegiem czasu mam coraz mniejsze oczekiwania wobec tej informacji, jeśli miałoby się pojawić coś w samej grze to zapewne miałoby to miejsce już od północy lub od samego rana w naszej strefie czasowej.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6821&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

Dzięki a szybkie odpowiedzi. W takim razie czekamy. Myślę, że będzie ogłoszenie jakiegoś Event'u świątecznego, no i może jakieś wydarzenie z legendami, które wszyscy obstawiają na sylwestra (oby nie!).
  Odpowiedz

Podobno miała być druga generacja jak to głosili niektórzy jutuberzy od pokemonów. Porobili nawet z tej okazji jakieś lajwy, ponaciagali dzieciaki na kasę a tu drugiej generacji nie ma. Co za pech co za przypadek

Odpowiedz

Akurat z tego, że jej nie ma to się cieszę. Wolałbym najpierw dodanie jakiejś możliwości złapania regionalnych i legend + mogą być te shiny pokemony. Drugą generację widziałbym dopiero po tym.
  Odpowiedz

Na razie niech wprowadzą opcje gender i baby. To w połączeniu z możliwościami jakie daje Ditto otwiera szanse na rozwój rzadkich poków.

Odpowiedz

Myślisz, że baby będzie każdy pokemon? Z tego co słyszałem to baby będzie kolejną postawą pokemona na ekranie buddy. Wiem, że w drugiej generacji pojawiają się pokemony, którą są wcześniejszą formą, np Pikachu, czy Jigglypuff'a. Dlatego dla mnie to baby zwiastuje raczej drugą generację, niż jakieś opcje hodowli.

Natomiast co do płci to ciekaw jestem jaki to będzie miało wpływ na dalszy rozwój gry.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości