• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poliwrath

W dużym mieście to pewnie nic nadzwyczajnego, ale u mnie to niezły wyczyn Uśmiech

[Obrazek: 01c4adaf0bf6df302e9486bea99162a7.jpg]
  Odpowiedz

Gratulacje Uśmiech Lubie tego Pokemona. Mam z tym samym setem atakow i z CP 2000+
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

A już miałem robić ewolucję Poliwhirla Uśmiech Cukierki będzie można wykorzystać na 3 formę z drugiej generacji Uśmiech
  Odpowiedz

Dzisiaj Lapras, wczoraj Blastoise, oba złapane na dziko. U Was też są takie anomalia? Uśmiech
Gram od lipca i nigdy nie spotkałem takich poków w dziczy.
  Odpowiedz

(12-06-2016, 10:10 )cynik606 napisał(a): Dzisiaj Lapras, wczoraj Blastoise, oba złapane na dziko. U Was też są takie anomalia? Uśmiech
Gram od lipca i nigdy nie spotkałem takich poków w dziczy.

Niestety, ja nie mam tyle szczęścia. Grimerów mam kilka, spawnują się w okolicy mojej pracy. Raz podniesiony do Muka się trafił.  Chansey raz zupełnie w nieoczekiwany miejscu. I tyle Smutny
  Odpowiedz

Ja zlapalam ostatnio pierwszego Poliwratha. Ma CP 40. Slownie czterdziesci Duży uśmiech zrobilabym az zdjecie i tu wrzucila, ale nie wiem jak Język
  Odpowiedz

Dziwne? Ja mam Blastois 30 CP
  Odpowiedz

A czemu nie miałoby to być dziwne? Ja bardzo rzadko widuję wyższe ewolucje, Blastoisa spotkałam raz w evencie, i z III form starterów tylko jego, z II spotkałam raz Charmeleona, 2 razy Wartortle i Ivysaura. Poliwratha nigdy nie spotkałam.

@Mikahu: Jak nie robiłaś zdjęcia w trakcie łapania to teraz możesz zrobić jako zrzut ekranu. W androidach często jest tam opcja w ikonkach w tym górnym menu, które przywołujesz przeciągając palcem z góry ekranu w dół, lub wciśnij i przytrzymaj chwilkę jednocześnie przycisk zasilania (blokujący ekran) i ten wyciszający dźwięki (dolny przycisk regulacji głośności).
  Odpowiedz

Ja mam takiego słodziaka ;-)

[Obrazek: 8bf751aa90bea114e9e2d65794f45372.jpg]
  Odpowiedz

[Obrazek: 6e767407f5e024ac90af0c82f6ab3f0f.jpg]

Nawet przesadzilam z tym 40 cp Uśmiech

mamy tez takiego silacza

[Obrazek: f66c92c768f1e7ce98dd5ff5dcb94e93.jpg]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości