• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jajka i wykluwanie

Witam. Mam pytanko. Mam pecha do jajek 10 km. Wyklułem chyba 11 z czego 3xEevee, 4x Magmar, 2x Elctabuzz, 1x Scyther i 1x Lapras. Nie mam kompletnie szczęścia do Snorlaxa gdyż posiadam jednego z 141 CP :/ moje pytanie brzmi: czy nie jest tak że ktoś ma jakby przypisane co mu się wykluwa ? Kumpel miał 3x 10 i 3x Aerodaktyl innemu 3xSnorlax jeszcze innemu z 5km kilka razy vulpix i szybko zrobił Ninetalesa podczas gdy ja miałem raz. Z 2km wykluwa mi się różnie a kumplowi ok 5 razy Charmander. Czy ma też znaczenie z jakiego pokestopu wyleci jajko i co w nim będzie ? Są pokestopy przy zbiornikach wodnych że jak się odpali lura to lecą wodne pokemony i czy tak samo działa to na jajka ?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6353&n...ve=Snorlax]

Odpowiedz

ja wyklułem sporo 10 i mam wszystko oprócz laprasa, snorlaxa i aerodaktyla czy jak mu tam jest. jednak ponad 10 razy miałem już sandshrew co zaczęło mnie irytować .   kolega za to miał już kilka laprasów i snoralxów a chodzimy mniej wiecej po tych samych pokestopach ...
  Odpowiedz

To jest raczej losowe, chociaż prawdopodobnie nie jest tak, że masz taką samą szansę na każdego Pokemona. Eevee w ogóle w ostatniej aktualizacji został przeniesiony do jajek 5 km. (już mi się z takiego jajka wykluł) Sam wyklułem już 600 jajek i dopiero wczoraj wykluł mi się pierwszy Lapras, a np. Snorlaxa czy Aerodactyla jeszcze ani razu nie miałem z jajka.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

To jest w 100% losowe - I tak o tym mysl. Ja mialam juz 4 Aerodactyle, Jynxa, 3 Onixy, 1 Snorlaxa, Dratini, 3 Scythery, 2 Chansey, Eevee, Kabuto, ale 0: Magmarow, Laprasow, Omanyte'ow, Hitmonchanow.. Los I tyle.
  Odpowiedz

Aktualnie mam masówke na wykluwanie. Goldeny chyba mnie lubią.. a ich co raz mniej.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Ja do jaj i insense mam mega pecha. Jajo to dla mnie w przeważającej większości zapas kulek niż wartościowy stworek. Jedyne co faktycznie mnie ucieszyło to Aerodactyl w trakcie haloweenowego eventu ;Oczko Nie mogę za to trafić Snorlaxa, Laprasa, Lickitunga, Hitmonlee i Hitmonchan. Z natury tez ich jeszcze nie dorwałem Smutny
  Odpowiedz

Według mnie to nie jest do końca takie losowe. Raz wykluł mi się Snorlax, z pokestopa gdzie on kiedyś spawnował, postanowiłem sprawdzic i często odwiedzałem ten pokestop. W ciągu ustatniego mięsiąca dostałem dwa jajka 10km z tego samego pokestopu i dwa Snorlaxy Duży uśmiech
Do tego zauważyłem, że Jynx wykluwa mi się z pokostopów przy wodzie a Pinsir i Scyter z tych w Parku. Mógł to byc przypadek ale teraz omijam te pokestopy przy wodzie jeśli mam wolne miejsce w plecaku bo wykluło mi się już chyba z 10 Jynx Smutny
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5414&n...e=Gyarados]
  Odpowiedz

Ja od początku gry nic (oprócz Laprasa) fajnego nie wyklułem. Ostatnio same 5km mi wpadają a z nich wykluwają się w kółko konie albo Pinsiry. To już wolę chodzić z 2km - miałem 3 x Charmandera (ciągle brak Charizadra w pokedexie), 2 x Bulbasaura (Venusaur jest). A 10km to od Halloweenowego Eventu na oczy nie widziałem. Wtedy chodziłem z trzema 10km jednocześnie. Gdzie te czasy!

Odpowiedz

Jak ja zazdroszczę koni i pinsirów, mi tylko goldeen, staryu, kiedyś była plaga parasów, natomiast z dwójek czasem zdarzy się pikachu, charmander, raz bulbazaur, squirtle też raz a do tego dawno więc ze słabym CP. Startery czasem łapię na wolności, ale te wyjątkowo często mają beznadziejne IV. Po usunięciu z dwójek pidgeya i rataty teraz masowo wylęgają się zubaty i caterpie i weedle.
  Odpowiedz

(12-02-2016, 12:27 )kropianka napisał(a): Jak ja zazdroszczę koni i pinsirów, mi tylko goldeen, staryu, kiedyś była plaga parasów, natomiast z dwójek czasem zdarzy się pikachu, charmander, raz bulbazaur, squirtle też raz a do tego dawno więc ze słabym CP. Startery czasem łapię na wolności, ale te wyjątkowo często mają beznadziejne IV. Po usunięciu z dwójek pidgeya i rataty teraz masowo wylęgają się zubaty i caterpie i weedle.

Nie ma to jak to uczucie gdy odpala się animacja wykluwania jaja, a tam zielony glut >_<
  Odpowiedz