• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bonus dzienny/tygodniowy

Yellow Wszystkim,

Pytanko - czy dzienne/tygodniowe bonusy już nie działają? Czy to było tylko chwilowe?
Miałem wrażenie, że jest to stała aktualizacja, a dzisiaj niestety ani bonusa "first catch" 
ani za pierwszy pokestop.
  Odpowiedz

Daily bonus nadal jest aktywny w grze. Może nie zrwóciłeś uwagi jak go dostawałeś, ewentualnie może to nie był Twój pierwszy pokemon/pokestop danego dnia Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6821&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

(11-27-2016, 15:57 )klotbas napisał(a): Daily bonus nadal jest aktywny w grze. Może nie zrwóciłeś uwagi jak go dostawałeś, ewentualnie może to nie był Twój pierwszy pokemon/pokestop danego dnia Uśmiech

W tym problem właśnie że był to pierwszy pokemon i pokestop też - mam blisko domu (200 m) i czodziennie podchodzę spacerkiem a tu zonk!
Odpaliłem apke o 13:45 i "tradycyjnie " śmignąłem do pokestopa a tużprzed nim capnąłem pokemona. W obu przypadkach nic! Smutny
Sprawdzałem xp i wleciało tylko 300pkt za pokemona i 100 za pokestop. Dlatego zapytałem czy to już koniec.
Przeinstalujęi zobaczymy.
  Odpowiedz

(11-27-2016, 16:11 )Olafiks1971 napisał(a):
(11-27-2016, 15:57 )klotbas napisał(a): Daily bonus nadal jest aktywny w grze. Może nie zrwóciłeś uwagi jak go dostawałeś, ewentualnie może to nie był Twój pierwszy pokemon/pokestop danego dnia Uśmiech

W tym problem właśnie że był to pierwszy pokemon i pokestop też - mam blisko domu (200 m) i czodziennie podchodzę spacerkiem a tu zonk!
Odpaliłem apke o 13:45 i "tradycyjnie " śmignąłem do pokestopa a tużprzed nim capnąłem pokemona. W obu przypadkach nic! Smutny
Sprawdzałem xp i wleciało tylko 300pkt za pokemona i 100 za pokestop. Dlatego zapytałem czy to już koniec.
Przeinstalujęi zobaczymy.

A może łapałeś po północy i nie pamiętasz? Wystarczy minutę po północy, żeby zaliczyło następny dzień.

Odpowiedz

Sprawdz w dzienniku kiedy miełeś pierwsze działanie w grze. W poka stoopie będzie widać ile itemów dostałeś.
Oczywiście zresetuj akpe, wyczyśc dane i zrób to jeszcze raz dla pewności, może jakis dziwny błąd...
  Odpowiedz

(11-27-2016, 16:46 )mastacz napisał(a): Sprawdz w dzienniku kiedy miełeś pierwsze działanie w grze. W poka stoopie będzie widać ile itemów dostałeś.
Oczywiście zresetuj akpe, wyczyśc dane i zrób to jeszcze raz dla pewności, może jakis dziwny błąd...

Resetowanie i czyszczenie danych w tym wypadku nic nie da, ponieważ dane generowane są po stronie serwera.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6821&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

W dzienniku nie masz zapisków czy to był pierwszy stop i pokemon ? sprawdz, zrób zdjęcia jak coś i możesz zgłosić.

Nie spotkałem się wcześniej z taka sytułacją... mi dzis pokemon wszedl jako pierwszy, stopa jeszcze nie kręciłem.
  Odpowiedz

u mnie tez bez problemu dzis, choc mam wrazenie, ze raz mi nie zaliczylo i nastepnego dnia zaczynalem od nowa - przez co mam rozjazd a jestem na 100% pewien, ze tego nie pominalem...
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Też miałam w tej kwestii dziwną sytuację, choć w tym wypadku na moją korzyść Duży uśmiech w dniu, w którym wprowadzili bonusy, za "pierwszego" pokemona dostałam dwa razy - po północy i potem jakoś po 8 rano, jak już szłam na zajęcia. Efekt jest taki, że np. na pokestopach mam 5. dzień, a na pokemonach już 6. Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6103&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości