• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy

Trochę dziwne mi się wydaje żeby już dodawali drugą generację, skoro jeszcze z pierwszej nie ma dostępnych wszystkich Pokemonów. Chyba że chodzi im o zatrzymanie graczy, którzy stracili zapał do dalszej gry po skompletowaniu Pokedexu.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Przechodziłem dzisiaj koło Starbucksa. Złapałem dwa szczury. Co na to Sanepid? Oczko

Odpowiedz

Tak jak podejrzewałem, nie dodają całej drugiej generacji... a tylko dwa Pokemony: Togepi i Pichu. Czyli dwa słabe Pokemony tylko do kolekcji, bo do walki się nie nadają.

źródło

Odpowiedz

(12-12-2016, 23:09 )Cioper napisał(a): .. a tylko dwa Pokemony: Togepi i Pichu.

źródło

Dodali 6 nowych pokemonów, zobacz w pokedexie pod Pikachu, Clefairy, Jigglypuff, Jynx, Electabuzz ,Magmar. mają nowe wpisy
  Odpowiedz

Ciekawostką jest to że te pokemony są z jajek 2 km.
Dodam że chyba każdy zauważył że 2 km wypadaja rzadko, 80% jaj to 5 km Uśmiech
  Odpowiedz

Nie wszystkie są z dwójek

https://pokemongo.gamepress.gg/pichu-togepi-event

No cóż, byle złapać reszte Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(12-13-2016, 02:23 )chudy_2001 napisał(a):

źródło

Dodali 6 nowych pokemonów, zobacz w pokedexie pod Pikachu, Clefairy, Jigglypuff, Jynx, Electabuzz ,Magmar. mają nowe wpisy

Rzeczywiście, nie doczytałem newsa. Jeśli wierzyć tej stronie, to dokładnie 7 nowych Pokemonów. W każdym razie to same tzw. baby Pokemon, nieprzydatne w walce. Dziwne że nie dodali też od razu Tyrogue, ale może czekają z nim na Hitmontop'a, albo mają problem ze scaleniem cukierków Hitmonlee i Hitmonchana.

Odpowiedz

(12-13-2016, 02:23 )chudy_2001 napisał(a):

źródło

Sześć, które wymieniłeś + Togepi + potencjalnie jego ewolucja. To razem osiem.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości