• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złapałem DITTO

Ja mam już 5 ditto, wszystkie z gołębi.
Pierwszego dnia dośc późno padł, jak wcześniej pisałem za to wczoraj? od rana co jakiś czas wpadł jakiś ditto. Może zwiekszyli resp.

Co do skoku na kase jak to ktoś pisał - wszystko co robi niantic jest skokiem na kase, oni wszystko robia właśnie po to Uśmiech tylko czy ktoś na prawde kpuje kulki w sklepie? chyba idioci jacyś Uśmiech
  Odpowiedz

a to ja wczoraj tylko jednego trafiłam, z rataty dla odmiany, ale słabego więc od razu wymieniłam za cukierka, a raczej starałam się łapać jak najwięcej, szczególnie właśnie gołębi, glizd i szczurów
  Odpowiedz

A to normalnie nie łapiesz?
  Odpowiedz

W nocy złapałem pierwszego Ditto, z gołębia. Słaby bardzo ale czy to ma znaczenie? Tzn. czy na gymie mocniejszy Ditto wcielając się, dajmy na to, w Vaporeona, będzie miał lepsze statsy jako Vaporeon niż słabszy Ditto?
Mój walczył z Flareonem i mimo wysiłków z mojej strony, minimalnie przegrał.

Odpowiedz

Ostatnio normalnie nie łapałam bo z kulkami krucho, a to dziadostwo ucieka ostatnio strasznie. Teraz trochę ćwiczę żeby rzucać kulki podkręcone, mniej z tego XP, bo rzadko trafiam great, ale zdecydowanie mniej kulek idzie, często po pierwszym trafieniu pokemon w niej zostaje (tyle że podkręconą trafiam za trzecim razem Uśmiech )

Oczywiście że ditto z lepszym CP będzie silniejszy. Przykład: smok ma 2499CP IV 82% i 4000 stardust do power up (nie wiem dokładnie, który to level), ditto ma 482CP IV poniżej 50% i 4500 stardustu do power up, czyli ma wyższy level, na arenie zamienia się w smoka ok. 2600CP, czyli chyba ma takie CP jakie miałby prawdziwy smok ze statystykami i levelem ditto. Na pewno nie jest jednak tak silny, ale czasami może być dość przydatny.
  Odpowiedz

To co pisze Kropianka jest najbardziej prawdopodobne i również tak obstawiam. Dzisiaj także złapałem drugiego Ditto, trochę silniejszego, ale nadal do dupki Język.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Ciekawe czy go można wykluć z jaja?

Odpowiedz

Stawiam, że nie, bo by ludzie już wyciągnęli dawno takie informacje z kodu gry, a żadnych news'ów na ten temat nie widziałem.
  Odpowiedz

A jak on już się zamieni w gymie, to po skończonej walce z powrotem wraca do swojej formy?
  Odpowiedz

Podobno jeżeli walczysz załóżmy ze Snorlax'em i go pokonasz, a następnym wrogiem jest, dajmy na to Vaporeon, to zostaje jako Snorlax. Natomiast jeśli wyjdziesz z Gym'u to zamieni się znowu w Ditto. Myślę, że podczas obrony będzie tak samo.

Napisałem "podobno", gdyż sam tego nie sprawdzałem Uśmiech.
  Odpowiedz