• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójny exp i stardust w ostatni tydzień miesiąca!

Nie, ten poprzedni wysyp to był taki mini event, więcej rzeczy z pokestopów i większy resp pokemonów, chyba 11.11 się skończyło, z pokestopów leci mniej rzeczy o połowę (w trakcie normalnie leciało 6 przedmiotów, teraz 3), resp się zmniejszył, ale i tak jest u mnie większy niż był przed mini eventem (tzn. mniej więcej tak, jak przed tym mini eventem miałam na radarze 3 poki, w trakcie 9, albo i więcej ale 9 tylko widać, to teraz mam 5-6)
  Odpowiedz

Dokłądnie. Iośc itemów wróciła do normy i zawsze były 3-4 w porywach 5-6.
Z dziennego bonusy (pierwszy stop) dodatkowe itemy są obecnie podświetlone więc wiadomo które dochodzą.

Od zawsze i zawsze tak będzie że piłek będzie mało w plecaku. Ja łapie wszystko co wyskoczy więc co jakiś czas ide na ferme i zbieram.
Rundka 5 minut zaliczam 10 stopów i jakoś to leci. W miejscu gdzie mieszkam nie ma nic w okolicy ( pierwszy jaki jest to ok 5 min spaceru więc nie opłaca się) więc nim wróce do domu już mam luz w plecaku Język
Btw od zawsze farma była dobrym sposobem na exp. Szybko się wbija a teraz przy evencie to już hoho Uśmiech
  Odpowiedz

(11-25-2016, 09:41 )Mathias91Z napisał(a): Znaczy się właśnie o to miałem ogólnie zapytać, bo coś te pokestopy ostatnio wariują... Jak wprowadzili te dodatkowe bonusy za pierwszy Pokestop w ciągu dnia to pozostałe też "normalnie" dosyć hojnie obdarowywały (co najmniej z 5 lub 6 itemów). Teraz od kilku dni zauważyłem, że ograniczyli bardzo mocno ilość przedmiotów i zazwyczaj dostaję jedynie 3 (max 4) rzeczy :O to jest okropnie mało i zastanawiam się czy specjalnie "znormalizowali" wszytskie Pokestopy czy to znowu jakiś błąd...

To że minimum 6 itemów wypadało to był taki mini event między 7 a 11 listopada, o którym informowano tutaj.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Post do usunięcia, pomyliłem wątkiUśmiech
  Odpowiedz

Mnie udało się zdobyć na ewolucjach z lucky egg około 147 000 exp Uśmiech Niestety do końca eventu nie zdążę już nazbierać kolejnych cukierków.
  Odpowiedz

Mi puki co poszło tak
1 jajko - 147 k
2 jajko - zawieszka podczas evolucji i tylko 123k
3 jajko - tu już uzupełniałem pokadex więc miałem bodaj 7 wpisów i 158k expa

Teraz jajek brak i zastanawiam się co robić... mam 560 coinów i czy kupic 8 jajek i jeszcze 1 maraton zrobić czy jednak odłożyc i dozbierac na max pakiet (co zamieżałem robić w sumie)
  Odpowiedz

Powiem szczerze ze nie wykorzystalem tego eventu najlepiej. Pogoda, skrocny dzien, zajob w robocie i generalnie jakos tam mam poczucie ze ucieklo mi porzadne dzwiganie poziomu Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

cóż jeszcze 18k i bedzie 30 lvl, a ze miejsca na pokemony mam juz sporo to teraz sobie uzbieram cukierkow i commonow na 3/4 jajka(w zaleznosci od pojemonosci) na wypadek podobnego ewentu Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Event miał być do 30. Nazbierałem pokemonów do ewolucji a dziś już nie działa ...
  Odpowiedz

szkoda, też się przeliczyłem Smutny
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości