• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójny exp i stardust w ostatni tydzień miesiąca!

(11-23-2016, 13:21 )pavlak napisał(a): Orientuje się ktoś, ew. sprawdzał, testował czy podwójny exp sumuje się z lucky eggiem?

Tak, rano pokemony łapałem za 400 expa w podstawie Uśmiech
  Odpowiedz

Tutaj:
http://heavy.com/games/2016/11/pokemon-g...quadruple/

Na Twiterze potwierdzili:
That is correct. Trainers will earn 4x the XP if they use a Lucky Egg during the celebration.

Odpowiedz

Napisali że wszystkie akcje gracza generują dwa razy więcej expa, więc dziewne by było gdyby Lucky Egg nie był brany pod uwagę.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Jest kumulacja z Lucky Egg. Sprawdziłem osobiście. Jest też Ditto, u mnie był jako Pidgey.
  Odpowiedz

Nieźle leci exp nie powiem, co to bedzie za tydzien Uśmiech
  Odpowiedz

Ja tam bardziej się cieszę z podwójnego gwiezdnego pyłu, bo tego zawsze było za mało, a teraz pierwszy raz jest podwojony.

Co do expa to tyle można obecnie wycisnąć z robienia samych ewolucji przez pół godziny z Lucky Egg:

[Obrazek: Screenshot_20161123_134623.png]
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Mi wyszło 146 k mniej więcej Uśmiech
Gratuluje wyniku
  Odpowiedz

(11-24-2016, 00:16 )mastacz napisał(a): Mi wyszło 146 k mniej więcej Uśmiech
Gratuluje wyniku

W przypadku ilości ewolucji to sporo też zależy od telefonu. Dostałem w miarę nowy telefon służbowy i w pół godziny jestem w stanie zrobić 10 ewolucji więcej niż na 4 letnim HTC ONE (który był niegdyś flagowcem).
Natomiast dla mnie event już się skończył. Brak pokeballi... Więcej jest teraz spawnów pokemonów niż można z pokestopów dostać balli Smutny I jeszcze te ograniczenie do 40 km/h.
  Odpowiedz

Raz że od telefonu a dwa od internetu. NIe wiem czy w tym temacie pisałem ale mi jajko zawiesza się ok 28 minuty więc tu mam tez strate (wiadomo wina telefonu).

Kulek chyba wszystkim brakuje. Ja po prostu jade na farme pokastopów i chodze w kółko Uśmiech
BTW z stopów też jest 2x wiecej expa, to też spory zastrzyk punkcików Uśmiech
  Odpowiedz

(11-25-2016, 08:31 )mastacz napisał(a): Raz że od telefonu a dwa od internetu. NIe wiem czy w tym temacie pisałem ale mi jajko zawiesza się ok 28 minuty więc tu mam tez strate (wiadomo wina telefonu).

Kulek chyba wszystkim brakuje. Ja po prostu jade na farme pokastopów i chodze w kółko Uśmiech
BTW z stopów też jest 2x wiecej expa, to też spory zastrzyk punkcików Uśmiech

Znaczy się właśnie o to miałem ogólnie zapytać, bo coś te pokestopy ostatnio wariują... Jak wprowadzili te dodatkowe bonusy za pierwszy Pokestop w ciągu dnia to pozostałe też "normalnie" dosyć hojnie obdarowywały (co najmniej z 5 lub 6 itemów). Teraz od kilku dni zauważyłem, że ograniczyli bardzo mocno ilość przedmiotów i zazwyczaj dostaję jedynie 3 (max 4) rzeczy :O to jest okropnie mało i zastanawiam się czy specjalnie "znormalizowali" wszytskie Pokestopy czy to znowu jakiś błąd...
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości