• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójny exp i stardust w ostatni tydzień miesiąca!

Jako że w grze takich rzeczy niestety nie ogłaszają, a na oficjalną stronę nie każdy zagląda, piszę o tym tutaj, żeby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało i mogło przygotować.

Od środy 23 listopada do końca miesiąca (30 listopada) ma być zwiększony exp i (chyba po raz pierwszy) gwiezdny pył z wszystkich akcji w grze!

==> źródło <==
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Mało że troche nie sprawiedliwe wobec starych graczy to jeszcze przez tydzien... Nie podobają mi sie takie akcje, na pewno nie w takich ramach czaswych.
  Odpowiedz

(11-22-2016, 07:50 )mastacz napisał(a): Mało że troche nie sprawiedliwe wobec starych graczy to jeszcze przez tydzien... Nie podobają mi sie takie akcje, na pewno nie w takich ramach czaswych.

I tak dobrze, że mamy wszyscy bo to Amerykańskie święto ;p Laprasów z Fukushimy nie mieliśmy Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Czemu nie sprawiedliwe wobec starych graczy ? Każdy może na tych samych warunkach skorzystać.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Mnie do zakończenia 28 lvl brakuje 90000 xp. Dzięki temu mini eventowi mam nadzieję wskoczyć na 29 do piątku a w weekend odpalić jedyne pozostałe lucky egg. W ten sposób do świąt powinienem wskoczyć na lvl 30. Jest to o tyle istotne że otrzymuje się wtedy min. 3 inkubatory, a w event bożonarodzeniowy mogą się bardzo przydać...

Odpowiedz

jakbym wiedział w weekend to co wiem teraz, już bym miał 30 lvl ;p

tak też liczę, że inkubatory się przydadzą w święta, jajka już zbieram Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Orientujecie się, czy zaczynamy o 00:00, czy wg jakiejś innej strefy czasowej? Nie ukrywam, że chciałabym, żeby dzienny bonus mi wskoczył z dodatkową premią... Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6103&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Od północy na pewno już działa.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Od dziś 00:00:01 dla pewności i tak o zgrozo przez tydzień.
  Odpowiedz

Orientuje się ktoś, ew. sprawdzał, testował czy podwójny exp sumuje się z lucky eggiem?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości