• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększone CP?

Eevee poszedł w dół ale Vapki i inne Jolteony w górę. Więc to nie ma akurat znaczenia. Jak Twój eevee 300 CP ma np. 17 poziom, to Vaporeon z niego i tak bedzie mial 17 poziom. Tyle, ze przed zmiana taki Eevee mial 500 CP, a Vapek mialby np. 1300 CP. Teraz Eeve bedzie mial 300 CP, ale Vapek 1500 CP. O ile dobrze rozumiem, ale na to wychodzi.
  Odpowiedz

Dokładnie jak kolega pisze.
Zmienili tak bazowe CP ale po zmianach i tak evolucje są silne. Mniej więcej musisz sam wyczuć, ja kojarze że eevee przez zmianami ok 800 CP teraz maja 700, evolucja miala ok 2000 CP teraz 2400. Pisane z pamięci więc ramy CP raczej na oko, pokazuje jedynie zmiany.
  Odpowiedz

Też mi się wydaje, że eevee są teraz słabsze, kiedys często można było złapać mocnego eevee i z dobrymi statystykami, dziś jak już wyjątkowo złapie się coś mocniejszego, to statystyki do bani. Mam coś koło 700 cukierków eeviowych a nie ma co ewoluować (w czasie eventu halloweenowego wyklułam chyba 3 eevee z jaj 10-kilometrowych, a czwartego zaraz po evencie Uśmiech )
  Odpowiedz

nic dziwnego, kilka ostatnich postów jest o tym

(11-23-2016, 00:51 )Tem88PL napisał(a): Eevee poszedł w dół ale Vapki i inne Jolteony w górę. Więc to nie ma akurat znaczenia. Jak Twój eevee 300 CP ma np. 17 poziom, to Vaporeon z niego i tak bedzie mial 17 poziom. Tyle, ze przed zmiana taki Eevee mial 500 CP, a Vapek mialby np. 1300 CP. Teraz Eeve bedzie mial 300 CP, ale Vapek 1500 CP. O ile dobrze rozumiem, ale na to wychodzi.

czyli nie ważne jakie CP ma dany eevee, tylko jaki lvl i jaką IV, z dobrego lvl z dobrym IV bedzie b.dobra transformacja.
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Wczoraj złapałem Eevee 798 CP i rozwinął się w Vaporeon 2597 CP.
[url=http://forum.pokemon-go.pl/generator.php...ty=Zielona][/url]
  Odpowiedz

Powoli zaczynam się przyzwyczajać do nowej sytuacji, ale i tak nie wiem po co to wszystko. Sporo pokemonów straciło. Zamiast obniżać CP wystarczyło tylko kilku pokemonom je dodać. Po co te obniżki? Pidgeot, Nidorany, Eevee, Pikachu, Squirtle.. W niektórych przypadkach mnożnik przy ewolucji jest większy, ale nie wiem jaki jest sens w tych zmianach. Natomiast wielki plus za podwyższenie CP dla Gengara, Alakazama, Rhyhorna i Golema. Przedtem ich maksymalne CP było strasznie niskie. Co do pozostałych podwyższeń nie pasują mi jedynie ewolucje Eevee.
Zbyt łatwo je zrobić, a i tak do tej pory ich w większości używano w gymach. Teraz coś się zmieni?
Co gorsza z tego co mi wiadomo te zmiany CP nie są ostatnimi. Ile ich jeszcze będzie?
Z nowych zmian widziałbym podwyższenie Magmara i Onixa.
Mam nadzieję, że wkrótce wartości CP się unormują i nigdy więcej nic nie będzie przy nich kombinowane. Takie rzeczy powinno się zaplanować raz a dobrze. I to przed wypuszczeniem gry.
  Odpowiedz

Wieżę że w Niantic pracują kompetentni ludzie i dobrze przemyśleli to co zrobili. Może lepiej to zrozumiemy kiedy dołączą do gry poki 2 generacji? A za jakiś czas przed wprowadzeniem kolejnych pokemonów do gry być może znów namieszają z CP.

Odpowiedz

właśnie albo to przygotowanie pod drugą generację, albo jeśli nie - zapewne po jej wprowadzeniu za jakiś czas powtórka Uśmiech
  Odpowiedz

Podobno II generacja ma wejsc na świeta.

Ogólnie zmiany i mieszanie w CP poków to kicha, nie wiesz co za miesiąc będzie fajne wiec power upy to loteria.
  Odpowiedz

tak, jedyne co pozostaje to wbicie 30 lvl i ewolucja bez uzycia dustu pokemonów z max LVL Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości