• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększone CP?

Ja nie narzekam, bo ulepszono moje Snorlaxy i mojego Dragonita. Szkoda, że Victreebel i Vileplum poszły w dół. A reszta poków i tak mi się do walki w gymach nie liczyła...

Swoją drogą, skoro ewolucje Eevee poszły w górę w CP, a mam juz prawie 300 cukierków (tylko brak naprawdę dobrych Eevee) to może czas porobić im jakieś evo? Uśmiech
  Odpowiedz

Niby snoralxy i gyaradosy poszły w górę ale mam wrażenie, że bardziej dziś mi oberwały w walce.

Mi się ta zmiana nawet podoba, po pierwszym szoku idzie się przyzwyczaić. Akurat eevee to jeden z moich ulubieńców, a vapcio to już w szczególności Uśmiech
  Odpowiedz

Wczoraj rano wyeluowałem pierwszego Rhydona, ale był taki sobie. Wieczorem wskoczył na 5 miejsce w klasyfikacji CP...

Odpowiedz

Panowie po za CP zauważyliście większą toloerancje na kręcenie Pokestopów podczas jazdy ?
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(11-22-2016, 14:21 )kropianka napisał(a): Niby snoralxy i gyaradosy poszły w górę ale mam wrażenie, że bardziej dziś mi oberwały w walce.

Mi się ta zmiana nawet podoba, po pierwszym szoku idzie się przyzwyczaić. Akurat eevee to jeden z moich ulubieńców, a vapcio to już w szczególności Uśmiech

dokładny wzór na CP z tego co wiem jest dość zawiły ale ważniejszy jest atak, więc jeśli zabrali mu X pkt z defa a dodali do ataku - CP wzrosło, ale stał się podatniejszy na ataki innych
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Spoko by było i też bym nie narzekał gdyby powiedziali że jest to jedyna i ostatnia taka zmiana w grze. Niestety z tego co zrozumiałem i przypuszczam jest to dopiero pierwsza zmiana CP pokemonów. Bedzie jeszcze nie raz i przewracanie tabel.

Nie wiecie czy max CP jakie było dla poszczególnych pokemonów tez sie zmienily ? nie wiem teraz jakie CP na jakim poku jest wysokie i jakie CP z niego wyjdzie... ale po tym jak widze zwykłego kraba z up1000CP to juz wszystkiego moge sie spodziewać Uśmiech
  Odpowiedz

generalnie pozmienialy sie base stats poksow - warto zerknac teraz chocby na alakazama. Bije calkiem mocno, ale obrywa rownie niezle
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6678&n...ve=Snorlax]
  Odpowiedz

(11-22-2016, 21:09 )mastacz napisał(a): Spoko by było i też bym nie narzekał gdyby powiedziali że jest to jedyna i ostatnia taka zmiana w grze. Niestety z tego co zrozumiałem i przypuszczam jest to dopiero pierwsza zmiana CP pokemonów. Bedzie jeszcze nie raz i przewracanie tabel.

Nie wiecie czy max CP jakie było dla poszczególnych pokemonów tez sie zmienily ? nie wiem teraz jakie CP na jakim poku jest wysokie i jakie CP z niego wyjdzie... ale po tym jak widze zwykłego kraba z up1000CP to juz wszystkiego moge sie spodziewać Uśmiech

ta zmiana to nie tylko samo max CP, zmieniła się wartość CP na każdym lvl pokemona, także wszystko się zmieniło - jedno co powinno pozostać bez zmian to IV poszczególnych egzemplarzy Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Ehh wiec czekamy na nowe kalkularoty Uśmiech
  Odpowiedz

Od wprowadzenia tej aktualizacji złapałem z 10 evee. Żaden nie miał nawet 300CP. Wcześniej co drugi którego łapałem miał 500-700CP. Czy ja mam pecha czy coś pozmieniali z CP evee i bardzo ciężko złapać jakiegoś dobrego? Ktoś ma jakieś spostrzeżenia?

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości