• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększone CP?

Bez kitu masakra powiadam wam Uśmiech zapowiadają że takie myki będą robic co jakiś czas a to wcale nie jest taka fajna sprawa - pokemony które były bez użyteczne i poprostu je sie kasowało nagle mogą stawać się pożadanym towarem i trzeba je będzie od nowa zbierać Uśmiech

Nie ma sytułacji że masz juz kozacką ekipe bo za jakiś czas może juz nią nie być. Rozwiązaniem jest trzmanie po 4-5 szt KAŻDEJ evolucji...a miejsca nie ma.
  Odpowiedz

Podjechałem do GYM'a gdzie siedzi mój Gyarados i tam ma 2168CP, a jak wchodzę na Poksy na tel to 2646...
  Odpowiedz

Pewnie by uległ aktalizacji musi wrócić do Ciebie. przynajmniej gymy 10 sie doszczętnie przetasują.
  Odpowiedz

Na szczęście ja trzymam co najmniej 2 sztuki z każdego stwora.

Nie zauważyłam żeby dragonite jakoś mocno zyskał lub stracił.
  Odpowiedz

Oj brzydko, brzydko. Troszkę to zmieni, tylko wydaje mi się, że bardziej na niekorzyść. Wszystkie dotychczasowe statsy typu "best def" lub "best attacker" się zmienią. Rozumiem delikatne zmiany, ale skok o ok 800 CP przy lvl 28, to chyba za dużo. Inne, z drugiej strony, spadły, że są bezużyteczne. A miałem takie plany co do Wiggly, a tu 1600 na 28 lvlu? Żart. Jak by zaczynać zbieranie dream teamu od nowa, tylko po co Vapy też podwyższyli, żeby z silnych stały się jeszcze silniejsze.
  Odpowiedz

Jak dla mnie pomysł absolutnie z dupy. Cała długofalowa strategia rozwoju do kosza, zainwestowany stardust do kosza. W sensie, po co grać i się męczyć skoro w każdej chwili wszystko mogą wywrócić do góry nogami. Generalnie straciłem poczucie, że mój "zestaw", jest faktycznie mój, bardziej jakby został mi losowo przydzielony i już mi się totalnie odechciało jakiejkolwiek rozgrywki.
  Odpowiedz

Jak by vapy zmniejszyli to by dopiero było... niestety a może i stety Eevee sa podstawowym pokemonem i dośc łatwo osiągalnym dla tego były cenne.
Też mi się te zmiany nie podobają... jeszcze ten event jaki mają zrobić, dno i droga na skróty. Niby maja nagradzać aktywnośc w grze a troche robią na odwrót, nie ważne że miesiąc łapiesz na potege skoro teraz będzie to osiągalne w tydzien i to bez wiekszego wysiłku.
Nie podoba mi sie kierunek w tej grze, czas chyba odpocząć od niej ;/
  Odpowiedz

Mój Rhydon zyskał z około 1500 do 2336 ???i mimo że miałem jednego teraz mam DWA !! kolejny ma 2104cp
po co rozwijałem Victreebel na ponad 2100 jak teraz ma 1813 ?? Kingler 2131cp zrobił się mocniejszy od Lapras ??

na parę dni mam dość
dodam że jestem na 29 levelu
[url=http://forum.pokemon-go.pl/generator.php...ty=Zielona][/url]
  Odpowiedz

Mi się zrobił Rhydon 2700 teraz to nagle mój najlepszy Pokemon. Bardzo dziwne to, mi się osobiście nie podoba taka zmiana.

Odpowiedz

Przed:

[Obrazek: Screenshot_20161119-162013.png]

Po:

[Obrazek: Screenshot_20161121-225243.png]

Nie jest źle, ale co z moim zabójczym Victreebel? Smutny
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości