Ankieta: Na czym będziesz bardziej się skupiał?
Ankieta jest zamknięta.
Exp
16.67%
4 16.67%
Stardust
25.00%
6 25.00%
To i to oczywiście
58.33%
14 58.33%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podwójny exp oraz stardust 23-30.11.2016!

jajko i event = masakra...... 190k wbite...a najlepsze to że z 3 razy mi się apka zwiesiła więc z paręnaście parędziesiąt sekund straciłem ;/
[Obrazek: tumblr_oa0ygyA82c1rbdv90o1_500.gif]
  Odpowiedz

Czyli jedno jajko na nowym koncie, i jesteśmy na 20 poziomie... Uśmiech tak by to wyglądało, gdybyśmy teraz zaczęli i zdążyli nałapać wszystkiego do końca eventu.
  Odpowiedz

w sumie nie głupi pomysł Oczko dobić do 5 levela bo chyba wtedy się dostaje gratisy i zawsze jak coś to konto może posłużyć do lura czy zbijania własnych gymów Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_oa0ygyA82c1rbdv90o1_500.gif]
  Odpowiedz

No tak ale jeszcze musisł nałapać tego ustrojstwa Oczko Poza tym zbijanie własnych gymów już nie ma sensu po aktualizacji.
  Odpowiedz

Jak nie ma sensu po aktualizacji? Mam wrażenie że teraz ma większy sens, kiedyś chyba zbijali jednego poka z 10lvl areny żeby zaraz wbić się swoim, teraz odnoszę wrażenie, że niektórzy zbijają własne areny lvl 3 żeby się wbić na szarą arenę zamiast podbijać 2000 prestiżu.
  Odpowiedz

Wbijanie prestiżu jest teraz bez sensu 2k jeszcze przemęcze ale powyżej to już sobie daruje chyba zresztą jak każdy nie widać gymów większych niż trzy poki
  Odpowiedz

(11-25-2016, 11:39 )kropianka napisał(a): Jak nie ma sensu po aktualizacji? Mam wrażenie że teraz ma większy sens, kiedyś chyba zbijali jednego poka z 10lvl areny żeby zaraz wbić się swoim, teraz odnoszę wrażenie, że niektórzy zbijają własne areny lvl 3 żeby się wbić na szarą arenę zamiast podbijać 2000 prestiżu.

A, okej, nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Mi chodziło o to, że teraz łatwiej i z większym efektem jest zbić wrogi gym niż zwiększać prestiż własnego. Rotacja jest błyskawiczna.
  Odpowiedz

Z żalem i bólem zawiadamiam, że event się skończył!

A ja zrobiłam strasznego babola bo uzbieram poków na 60 ewolucji ale stwierdziłam że dziś jeszcze trochę złapię to będzie z 70-80 i odpalę jajo, a tu lipa Smutny Kurka, to już nawet bez jaja opłacało się te ewolucję porobić wczoraj! Nie wiem czy ja źle zrozumiałam ale byłam pewna że event trwa do końca dzisiejszego dnia.
  Odpowiedz

(11-30-2016, 06:22 )kropianka napisał(a):  Nie wiem czy ja źle zrozumiałam ale byłam pewna że event trwa do końca dzisiejszego dnia.

Też tak myślałem, ale jeden z youtuberów ostrzegał że "event kończy się o pierwszej w nocy dzisiejszego dnia." więc skorzystałem z rady i zrobiłem mega ewolucję. Wpadło ponad 150.000 expa i zaliczyłem 29 level Uśmiech
  Odpowiedz

Ja widziałem tylko info, że do końca miesiąca bez konkretnych dat. Niestety zrobiłem ten sam błąd i chciałem dozbierać jeszcze do ewolucji parę sztuk :/

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości