• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime "Pokemon"

Gracek chyba ci się postacie z mangi pomyliły.

[Obrazek: WicRf22.jpg]

Zaczynając od lewej: Ruby, Sapphire, Diamond, Emerald, Yellow, Gold, Crystal, Platinium, Silver, Blue, Red, Green, Pearl

Więc tak, rywalem Reda był Green, a nie Blue, Blue to kobieta.
  Odpowiedz

Osobiście nie wyobrażam sobie innego dubbingu ale to pewnie sentyment po prostu. Polecam przeczytać również mangę Manga Pokemon
  Odpowiedz

Elleg0n mówie o grze, gdzie rywalem Reda był Blue.
  Odpowiedz

A ja nie oglądałam, bo mi rodzice zabraniali Smutny
Nick: szyszaak
Level: 18
Gdzie: Warszawa - Wola

Odpowiedz

Zawsze można nadrobić Oczko Większośc odcinków jest dostępna na necie Uśmiech I o ile część z nich jest... no, średniawa, o tyle część jest naprawdę fajna pod kątem fabularnym Uśmiech
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Ja oglądałem jedynie pierwsze 2 serie i nie pamietam zbyt wiele. Teraz zacząłem maraton z Pokemonami i zaczynam od Indigo League. Już 70 odcinków poszło.
Moim ulubionym regionem jest oczywiscie Kanto a pokemonem Bulbasaur, w wersji Shiny najlepiej. Co do towarzyszy to cóż, póki co znam tylko 2 i pamietam jeszcze Tracey, więc się nie wypowiadam. Duży uśmiech

Odpowiedz

Ja od jakiegoś czasu odcinek po odcinku próbuję obejrzeć wszystkie sezony. Jestem w połowie 10. Najbardziej przypadły mi do gustu pierwsze 3 sezony. W dzieciństwie niestety nie miałam okazji oglądać Pokemonów w TV (kiedy w Polsce trwałą pokemania ja dopiero robiłam w pieluchy), ale czasami w trakcie 1 sezonu miałam wrażenie, że skądś pamiętam to co się dzieje na ekranie. Sezon 10 nie podoba mi się już od 1 odcinka (głównie ze względu na dziwny Polski dubbing, Ash brzmi jakby właśnie skończył mutację), ale skoro postanowiłam sobie, że obejrzę wszystkie odcinki łącznie z najnowszą serią XY&Z to nie pozwolę na to, żeby Dawn i Piplup mnie do tego zniechęcili. Dotychczas najlepszą towarzyszką Asha była dla mnie Misty, nie wiem czemu, po prostu ją lubię.

Jeśli chodzi o mojego ulubionego Pokemona to jest nim Bulbasaur.
Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości