• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime "Pokemon"

Cześć!
Chciałbym dowiedzieć się jakie serie anime "Pokemon" oglądaliście? Uśmiech
Która przypadła wam do gustu?
Której nie lubicie?
Jaki jest wasz ulubiony towarzysz/towarzyszka Asha? Uśmiech
Macie ulubionego pokemona? Duży uśmiech
Nick: Kunoji Miasto: Wieluń Drużyna: Team Instinct [Obrazek: pikawalkleft.gif]

Odpowiedz

(02-21-2016, 17:09 )Kunoji napisał(a): Cześć!
Chciałbym dowiedzieć się jakie serie anime "Pokemon" oglądaliście? Uśmiech
Która przypadła wam do gustu?
Której nie lubicie?
Jaki jest wasz ulubiony towarzysz/towarzyszka Asha? Uśmiech
Macie ulubionego pokemona? Duży uśmiech

Serie - wszystkie, ale najbardziej lubię pierwsze dwie, Pokemon Chronicles i Origins (jeżeli poboczne się liczą)  Język Dwie pierwsze cenię za - wiadomo - nostalgię i emocje które towarzyszyły ich oglądaniu, ale także była w nich wtedy jeszcze ta "japońskość" (sporadyczne noszenie kimon, święta japońskie itp.) i inne dziwne rzeczy typu pokazanie prawdziwej langusty zamiast poka (w odcinku "Duch z Dziewiczej Góry", jakby się kto pytał). No i poki pod kątem fabuły nie były jeszcze takie przesłodzone jak teraz. W Chronicles'ach była z kolei niepowtarzalna okazja zajrzeć do "zapomnianych" postaci lub poznać czyjąś przeszłość (tak jak np. w odcinku o Zespole R - mój ulubiony, chociaż nie trzyma się kupy i kłóci się z fabułą głównego serialu Język), a Originsy to jakość sama w sobie Uśmiech
Nie wiem czy jest taka seria której w całości nie lubię.. Ogólnie Dawn i Piplup byli irytujący, ale z drugiej strony w chyba każdym sezonie znajdzie się coś, co mi się nie spodobało.
Ulubiona towarzyszka Asha - Misty Uśmiech Tutaj zbyt długo by wyjaśniać, w każdym razie odpowiada mi bardzo charakterem.
Ulubione poki to wszystkie żółwiki (najlepiej pierwsze stadia ewolucyjne), bo są po prostu słodkie  Serce Poza tym Wobbuffet, i to chyba tyle.
[Obrazek: 1j5iB1T.jpg]
  Odpowiedz

Próbowałem oglądać nowsze serie ale wymiękłem na D&P. Za to pierwsze 5 sezonów to czysta przyjemność, z podobnych powodów co kolega wyżej. Wtedy jeszcze czuć było ten oryginalny klimat serii, potem zaczęto upraszczać i zmieniać "pod publiczkę" a raczej pod $$$, czyli tak żeby wciągnąć w to kolejne grupy coraz młodszych dzieciaków.
  Odpowiedz

Najbardziej lubię region Hoenn- najlepsze poki(jak dla mnie;|)

Aktualnie jestem przy diament i perła
[Obrazek: 0c55574bb9e7d.png]
  Odpowiedz

Ja oglądałem do 5tej generacji prawie wszystkie odcinki.Zaniechałem odkąd pokemony w większości były dmuchanymi/różowymi/mięciutkimi balonikami   Smutny  
Najfajniej mi się oglądało drugą serię w Jotho  Duży uśmiech
  Odpowiedz

Moja przygoda z anime skończyła się dość wcześnie. Nie pamiętam, który to był sezon, ale bylem wściekły na asha, gdy odesłał bulbasaura do profesora oak i wolał mieć przy sobie beznadziejnego, wkurzającego czikorite :p
[Obrazek: 2isb4uo.gif] [Obrazek: aeb83f4c9d0d6d6fa1194c1a9eb5b3c0.gif]
  Odpowiedz

Ja jestem w trakcie oglądania pokemon xy, co do całej serii nie mam narazie zastrzeżeń podoba mi sie cała seria.
Moim ulubionym towarzyszem Asha jest Brock, a moje ulubione pokemony to Gardevoir i Espeon.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Aktualnie jestem na Pokemon Advenced - póki co nie jest źle, chociaż z odcinka na odcinek zauważam iście na prościznę itd..
  Odpowiedz

Oglądałem wszystkie odcinki pokemon do 7 sezonu i myślę że do 6 sezonu jest najfajniej. Najlepszym towarzyszem Asha wg. Mnie jest Brock. A moim ulubionym pokemonem jest Lucario
[Obrazek: lucario-4.gif] 
  Odpowiedz

Ja jestem przy black&white oraz X i Y i mi sie tam podoba :-)
[Obrazek: trainercar.png]
WITAJ JESTEM TRENEREM POKEMON
>Siema Ziomeczku<
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości