• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legendarne Pokemony - Francja

Mam pytanie dotyczące tego eventu sponsorowanego we Francji ma ktoś jakieś wiarygodne informacje ??? Miał być 30 listopada teraz nieoficjalnie słychać że 20 listopada ma ktoś jakieś informacje gdzie będzie w jakich lokalizacjach ??? Myśląc logicznie to w raczej w Paryżu . Nie mogę znaleść żadnych informacji a miało być o tym głośno
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3682&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Nieoficjalnie 20 listopada, a oficjalnie to kiedy miało być? Bo z tego co się orientuję Niantic nigdy nie wypowiadał się w tej kwestii i nie było żadnych oficjalnych źródeł.
  Odpowiedz

Ahmed już szykuje bombowe pokemony na tą okazję.

Odpowiedz

Mogli wybrać bardziej bezpieczny kraj do tego Iventu Uśmiech np Polskę Katowice Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6724&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Dajcie znać jak coś więcej będzie wiadomo Oczko

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]
  Odpowiedz

Ale gdzie jest mowa o jakimś evencie?Język

Wszystko to zaczęło się od strony http://www.p-nintendo.com/ czyli Francuskiego serwisu informacyjnego, który nijak nie jest powiązany z Japońskim twórcą pokemonów. Na łamach tejże strony pojawił się wpis, w którym ktoś powołując się na informacje przekazane przez sprzedawcę jednego z lokalnych sklepów z grami video, opisał jak i mniej więcej kiedy miałaby zostać wprowadzona możliwość nabycia sponsorowanych pokestopów i spawnów. Nawet w samym tym wpisie, czyli notabene źródle, nie ma mowy o żadnych legendarnych pokemonach, a jedynie o rzadkich okazach niewystępujących do tej pory w grze. Całą resztę dopowiedzieli sobie inni powielając tylko informację pochodzącą z mało wiarygodnego źródła.

Ja proponuję się nie gotować i czekać, aż Niantic i sami sponsorzy zaczną promować tę inicjatywę.
  Odpowiedz

Odbierz Twoje darmowe 1000 poke coins! Możesz to zrobić tylko 5 razy na jednym koncie Pokemon Go. Rejestruj swój numer z gry i odbierz darmową poke kasę za 2 zł + VAT! Link Aktywacyjny:
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości