• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legendarne Pokemony - Francja
#1

Mam pytanie dotyczące tego eventu sponsorowanego we Francji ma ktoś jakieś wiarygodne informacje ??? Miał być 30 listopada teraz nieoficjalnie słychać że 20 listopada ma ktoś jakieś informacje gdzie będzie w jakich lokalizacjach ??? Myśląc logicznie to w raczej w Paryżu . Nie mogę znaleść żadnych informacji a miało być o tym głośno
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3682&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz
#2

Nieoficjalnie 20 listopada, a oficjalnie to kiedy miało być? Bo z tego co się orientuję Niantic nigdy nie wypowiadał się w tej kwestii i nie było żadnych oficjalnych źródeł.
  Odpowiedz
#3

Ahmed już szykuje bombowe pokemony na tą okazję.

  Odpowiedz
#4

Mogli wybrać bardziej bezpieczny kraj do tego Iventu Uśmiech np Polskę Katowice Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6724&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz
#5

Dajcie znać jak coś więcej będzie wiadomo Oczko

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]
  Odpowiedz
#6

Ale gdzie jest mowa o jakimś evencie?Język

Wszystko to zaczęło się od strony http://www.p-nintendo.com/ czyli Francuskiego serwisu informacyjnego, który nijak nie jest powiązany z Japońskim twórcą pokemonów. Na łamach tejże strony pojawił się wpis, w którym ktoś powołując się na informacje przekazane przez sprzedawcę jednego z lokalnych sklepów z grami video, opisał jak i mniej więcej kiedy miałaby zostać wprowadzona możliwość nabycia sponsorowanych pokestopów i spawnów. Nawet w samym tym wpisie, czyli notabene źródle, nie ma mowy o żadnych legendarnych pokemonach, a jedynie o rzadkich okazach niewystępujących do tej pory w grze. Całą resztę dopowiedzieli sobie inni powielając tylko informację pochodzącą z mało wiarygodnego źródła.

Ja proponuję się nie gotować i czekać, aż Niantic i sami sponsorzy zaczną promować tę inicjatywę.
  Odpowiedz
#7

Odbierz Twoje darmowe 1000 poke coins! Możesz to zrobić tylko 5 razy na jednym koncie Pokemon Go. Rejestruj swój numer z gry i odbierz darmową poke kasę za 2 zł + VAT! Link Aktywacyjny:
  Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości