• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Nie moge kupić coinów pry-per

Model Urządzenia:Q-smart
Wersja Android: 4
Źródło Aplikacji:google
Wersja aplikacji Pokemon GO: najnowsza

Opisu Problemu: Hej, w chwili gdy chce kupić monety (jak w tytule telefon na karte) wchodze w sklep itd wybieram płatnośc prze play i pojawia sie błąd z wysłaniem sms weryfikującego.
Mieliście cos takiego ? jak zakupic monety??

Edit: niby z tamtym sobie poradzilem (ustawienia kart sim) teraz mam komunikat że "usługa niedostepna dla Twojej taryfy" WTF ???
  Odpowiedz

Płatność Play tylko na abonament
  Odpowiedz

Tak właśnie sądze... a można jakos z karty kupić coniny ?
  Odpowiedz

Ta metoda płatności działa tylko w przypadku abonamentów, prepaidy nie są obsługiwane w Google Play.
  Odpowiedz

A jest jakis sposób by z pry pera kupic ? jakieś kody czy cóś (kod w sesie promocyjny, kupiony gdzieś na www)
  Odpowiedz

Ktoś ci może kupić kto ma kartę a ty mu zapłacić do ręki .
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6724&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Nie o to mi chodzi z karty kredytowej moge sam kupić ale mam jakąś niepotrzebna pry per z małą sumą i nie mam gdzie to wydać poprostu... trudno 20 zł do kosza Uśmiech
  Odpowiedz

Z pre paida w naszym kraju się nie da. Ew. możesz poszukać na necie sprzedawcy kart upominkowych Google Play, który przyjmuje płatności SMS, jednak z reguły takie płatności są nieopłacalne. Lepiej taką kartę kupić stacjonarnie, lub tak jak pisze POKEMONCZYK, poprosić znajomego i się z nim dogadać.

//edit
Też mam załadowaną jedna kartę Playa, której nie wykorzystuję i kombinowałem dokładnie z tym samym, ale brak jakiejś sensownej alternatywy żeby to spożytkować w Google Play:/
  Odpowiedz

Ehh to kicha...

Dzieki za info. Temat do zamknięcia.
  Odpowiedz

Na Allegro można kupić kartę upominkowe o wartości 50zl za 55zl, jak nie masz możliwości kupić sam w kiosku to najlepsze wyjście
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości