• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poke Halloween

No stało się, pierwszy event zorganizowany przez Niantic.
http://pokemon-go.pl/inne/mamy-pierwszy-event/
Przeczytajcie, napiszcie co myślicie i podzielcie się opiniami Uśmiech

Dla mnie super. Szczególnie Buddy x 4. Mam pare Pokemonów gdzie brakuje mi od 6-16 Candy by zdobyć ewolucje (Gorwlith, Monky, Slowbro) więc będzie motywacja do ekstra wysiłku Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

super, tylko żeby jeszcze połapać jakieś fajne pokemony, a nie same weedle i pidgeye
  Odpowiedz

(10-25-2016, 09:35 )kropianka napisał(a): super, tylko żeby jeszcze połapać jakieś fajne pokemony, a nie same weedle i pidgeye

Łapiąc dwa pidgeye, będziesz miał tyle cukierków, że trzeciego mozesz ewoluować. Jak dla mnie mistrz.
  Odpowiedz

Bedzie trzeba się wybrać na Chorzowskiego Ślimaka Duży uśmiech
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja już mam ambitny plan biegania z Laprasem, żeby móc potem ulepszać. Na moje fajny pomysł z tym eventem Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6103&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

Bardzo dobra wiadomość z tym wydarzeniem. Trzeba będzie odstawić auto na bok i zarówno przed, jak i po pracy ruszyć w teren, bo teraz zwykle robię tylko weekendowe marsze.
  Odpowiedz

Zrobiłem z rana 3,5 km. Dużo Gastlych, Hunterów, Cunbonów, Marwaków, Meowth. Przyjemna odmiana, Candy za złapanie 6 szt, Buddy, standardowa odległość dzielona przez 4. Więc 1km był, teraz cza zrobić 0,25km 3 = 0,75km 5 = 1,25 km Uśmiech

Odpowiedz

(10-26-2016, 08:26 )WieRtaR napisał(a): Zrobiłem z rana 3,5 km. Dużo Gastlych, Hunterów, Cunbonów, Marwaków, Meowth. Przyjemna odmiana, Candy za złapanie 6 szt, Buddy, standardowa odległość dzielona przez 4. Więc 1km był, teraz cza zrobić 0,25km 3 = 0,75km 5 = 1,25 km Uśmiech

Dokładnie. W 4 ruchach zrobiłem ewolucje Cubone (tak, nie miałemJęzyk), 3 jajka 10km = Areodactyl - 44 candy, Eevee - 60 candyJęzyk, Pinsir - 44 candy. Aktualnie buddy Dratini i sądzę że tak do końca eventu z 60 candy wpadnie.

Aż chce się;-)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Odbierz Twoje darmowe 1000 poke coins! Możesz to zrobić tylko 5 razy na jednym koncie Pokemon Go. Rejestruj swój numer z gry i odbierz darmową poke kasę za 2 zł + VAT! Link Aktywacyjny:
  Odpowiedz

nie spamuj ,nie ma nic za darmo szukasz idiotów??
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6724&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości