• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w Administracji Forum!
Duży uśmiech 
Witajcie!

Ostatnimi czasy bardzo dużo przybyło do naszego forum ludzi, moderacji i zmian, a także wiele nam z tego ubyło, ale... żeby nie przedłużać:

1. Odeszła z naszej administracji @Ayu której bardzo dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiła i liczymy na jej możliwy powrót w przyszłości. Jigglypuff

2. Tym samym użytkownik @asterixix został Administratorem forum. Mam nadzieję wiele rzeczy do kończyć które zaczęliśmy robić i zobaczymy co dalej Oczko

3. Doszło nam wielu KidModeratorów i Moderatorów, którym dziękujemy za chęć pomocy w moderacji forum.

I ze spraw organizacyjnych to chyba już wszystko. 

Dziękujemy wszystkim za bycie i tworzenie tej grupy! 

Pozdrawiam i Złapcie je wszystkie!
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]
  Odpowiedz

Nie wiem  czy to ma związek z tymi zmianami , ale ostatnio zauważyłem , że Ekipa nie przykłada się do prowadzenia forum.
Tak jakby forum chodziło sobie samopas.
Przykładem jest choćby sposób wyświetlania zdjęć w stylu " Default" ( nie wszystkim odpowiada czarny kolor)
Kiedyś to było nie do pomyślenia .
i czy ten wątek nie powinien być zablokowany ? Oczko

Odpowiedz

Forum bylo przygotowane pod wieksza ilosc uzytkownikow. Ayu spodziewala sie, ze hype tak szybko od premiery nie spadnie. Podfora byly z mysla o tym organizowane, moderacja miala rowniez byc na to gotowa.

Co sie stalo - wiadomo. Ayu sobie poszla (ona glownie lubila bawic sie php i pierdolami wizualnymi). Zostal nam dzielny gal Asterix i w sumie ja. Sprawy do zmiany/poprawy zglaszac mozna nadal, jesli Asterix znajdzie czas, to na pewno nie zawaha sie czegos zrobic.

Sytuacja jest taka, ze jest dwoch facetow i dziecko, ale nadal postaramy sie ustrzymac tego potworka przy zyciu Język
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Jak to ujął @Naznaz wyżej...
Żyję z Pokemonami od 5 a nawet powoli już pół roku i widać jak Hype mocno spadł w Polsce [ mówimy o naszym kraju gdyż tylko taki zasięg ma nasze forum Oczko ].
Wiele także osób z Administracji nam poumierało i wypaliło się w tym samym ja także.
Jestem cały czas otwarty z @szuflad i @beti89 na propozycję, ale nie wiem jak dalej to uciągnięmy :/
Teamspeak żyje pod moją domeną cały czas dostępny dla Pkmn GO Polska Uśmiech
Nie wiem jaki stan rzeczy ze stroną i wyświetleniami...
Cieszę się że jeszcze dochodzą nam nowi użytkownicy i cieszę się że mamy jeszcze osoby w administracji, no ale...
  Odpowiedz

i po co te zmiany są