• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile najdłużej stał Twój gym?

Ponad miesiąc i nadal stoi... aż sam jestem zdziwiony że tak długo. Zaznaczę że gym stoi raczej na uboczu, ale wcześniej dosyć często był przejmowany.
War, war never changes..."

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1856&n...ve=Machamp]
  Odpowiedz

ja już z 2tyg siedze w jednym Uśmiech
[Obrazek: q1ThJCz.png]
  Odpowiedz

Ja jako "Samotny Wilk" z reguły albo zbijam niskie, wrogie Gymy i wstawiam solistę albo podbijam z 1 na 2, 2 na 3 ew. z 3 na 4, i dokładam.
Stoi to parę godzin.
Ale moim rekordem są 4 doby. Pojechałem we wrześniu na odkładany całe lato urlop, na parę dni do Gąsek. Mają tam Gym koło Latarni Morskiej.
Odbiłem w 5 minut (1 pok bronił) i wstawiłem Vapka ~1800. Siedział on tam (sam!) 4 dni! Wrócił do mnie biedak, poraniony, kiedy jechał do domu. Myślałem nawet, że będzie tam siedział do rozpoczęcia sezonu urlopowego w 2017, ale nie.

Odpowiedz

Może trochę poza tematem, ale bardziej jestem zainteresowany ile gymów maksymalnie oblegałeś i odrazu odpowiem, że dość często jest to komplet Uśmiech
Mam kilka gymów, które się "nie zmieniają" tzn czasami na dole ktoś odpadnie ale szybko doklepią i zamontują coś silniejszego. Grunt to zgrana paczka.
Zazwyczaj jest tak, że z rana mam do objechania 3-4 gymy i albo są do odbicia, albo do "podmurowania" i zamontowania poksa. Oczko

Najdłużej w gymie to siedzę od miesiąca, roboty drogowe skutecznie uniemożliwiają do iego dostęp niewtajemniczonym Uśmiech
  Odpowiedz

Od jakiegoś miesiąca ciągle przynajmniej 10 gymów mam (aktualnie 16), raz na tydzień musze dołożyć do 3-4gymów bo czasem jakiś padnie Uśmiech
  Odpowiedz

Mój najdłużej koło miesiąc i to na dworcu w średnim mieście. Było to jednak spowodowane tym, że udało się zrobić wysoki poziom gymu i był wtedy spory spadek graczy. No ale przyszedł i event i od razu gym padł. Uśmiech
NIE KLIKAĆ[/url]
  Odpowiedz

36 godzin i tylko dlatego że przez dwa dni padał deszcz
  Odpowiedz

u mnie w okoloicy straszny zastój, 4 pokemony siedzą już chyba dobry miesiąc i jest problem dodać kolejnego bo nie ma jak :/
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Udalo mi sie oblozyx 4 Gymy poziom 8-9 i siedze w nich od tygodnia. Mam jeszcze dwa 10 lvl, ale nikt nie chce ich zbijac wiec nie mam sie jak tam wcisnac.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

A u mnie dalej słabo Smutny( Jak jestem już w gymie to w jego dolnej części bo najlepszego pokemona mam z 2150 CP. Jestem prawie pewien, że część trenerów ma ze 2 konta żeby po prostu zbić ostatniego pokemona z 10 levela i włożyć własnego. W ciągu miesiąca nazbierałem 400 coinsów na 8 lucky eggów ale nie wyobrażam sobie trzymania pokemonów dzień w dzień w 10 gymach. Jest to po prostu nie możliwe z tak słabymi (biorąc pod uwagę CP) poksami. Jakbym miał jeszcze jakieś powyżej 2600 byłoby to wykonalne. Generalnie pokemon który najdłużej wytrzymał w Gymie to u mnie jakieś 12 dni.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości