• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ściąganie Pokemon GO z Google Play z USA
#1

Witajcie, co aktualizacje mamy ten sam problem - w USA już dawno grają w najnowsze Pokemon GO, my tymczasem musimy czekać kilka dni. Oczywiście możemy ściągać apke z różnych innych źródeł, ale czemu nie zrobić tego z oficjalnej strony Sklepu Play? W tym poradniku video przygotowałem dla was instrukcje jak ściągnąć Pokemon GO (a w zasadzie dowolnej aplikacji) z amerykańskiego sklepu Play. Pragnę dodać, że tamte aplikacje są często obszerniejsze, pojawiają się wcześniej

https://www.youtube.com/watch?v=KxcrBhmA_7c
[url=https://www.youtube.com/watch?v=KxcrBhmA_7c][/url]


NIE KLIKAĆ[/url]
#2

Tak dla informacji , aby każdy był świadomy co robi należy podać , co to jest program Hola .
Hola jest usługą, dzięki której możliwe jest ukrycie własnego adresu IP podczas przeglądania sieci Internet. Umożliwia również dostęp do zablokowanych terytorialnie (po adresie IP) serwisów internetowych dzięki umożliwieniu ograniczenia puli adresów IP do tych należących do wskazanego kraju. 
Życie uczy, że darmowe usługi nie istnieją. 
Każdy z darmowych użytkowników Hola staje się automatycznie węzłem wyjściowym jej sieci. Oznacza to, że jeśli zainstalujesz program Hola, Twój telefon czy komputer może zostać wykorzystany przez całkowicie nieznane Ci osoby nie tylko do przeglądania internetu, ale także np: do pobierania pornografii dziecięcej, wysyłania wiadomości o podłożonych ładunkach bombowych czy obrażania prezydenta. Informacja dotycząca tej funkcji programu nie jest ukryta przed użytkownikiem,  nie jest też eksponowana na stronie serwisu,  znajduje się w zapisach regulaminu oraz w dodatkowych informacjach opublikowanych na stronie. Tylko , że nikt tego nie czyta i większość szczęśliwych użytkowników Hola nie zdaje sobie sprawy z tej sytuacji.
Oczywiście wcale nie znaczy , że od razu ma tak się stać i organy ścigania wpadną do naszego domu , ale lepiej , żeby każdy był tego świadomy.
#3

Oczywiście, że tak. Każdy program stanowi jakieś zagrożenie. Najlepiej korzystać z programu Hola tylko do instalacji jakiegoś programu i od razu się go pozbyć.
NIE KLIKAĆ[/url]
#4

A zamiast sie w to cackac nie lepiej po prostu uzywac APKPure APK Installer?

Apki na biezaca z jueseja. Dziala niemal identycznie jak Google Play, ale bez blokad regionalnych
https://apkpure.com/apkpure/com.apkpure.aegon
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
#5
Duży uśmiech 
Ale tego już nie było w instrukcji [Obrazek: wink.png]
Instrukcję  w większości przypadków trzeba pisać " łopatologicznie " 
Oczywiście, jeśli nie chcesz aby ktoś miał do Ciebie pretensję.
Z tego co się orientuję , to w Hola Premium ma blokadę , żeby nikt  nie korzystał z naszego łącza , ale płatności od 3 zł  do 200 zł zniechęcają .
Czyli jednorazowo ściągamy , później kasujemy i zapominamy [Obrazek: biggrin.png]
#6

Dodam informację w adnotacjach by odinstalować po użyciu program.
NIE KLIKAĆ[/url]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poradnik - Jak za pomocą karty Google Play kupić pokecoinsy. chudy_2001 0 2,508 12-17-2016, 18:08
Ostatni post: chudy_2001
  [Poradnik] Płatności w Sklepie Google Play DerVuSSH 18 27,103 08-28-2016, 12:17
Ostatni post: AdamxDUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości